Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301
  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301

Restaurace Kozlovna U Stříbrného pudla

Než se Kozel v Mariánských Lázních usadil, musel si zvyknout na pudla. Emča je maskotem hospody, která před svým vznikem prošla náročnou rekonstrukcí. Na místě staré hospody U Jakuba, která byla po léta mimo provoz, našel držitel titulu Pan výčepní a několikanásobný finalista a také bronzový ze soutěže výčepních Pilsner Urquell Master Bartender místo pro pokračování tankové tradice.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili podruhé a byli jsme opravdu nadšeni. Jídlo bylo výborné, obsluha byla milá a profesionální. Tato restaurace je nejlepší v Mariánských Lázní, co se o péče k pivu týče.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lepší pivo v ML nenajdete, opavdu se restaurace skvěle stará a nezbývá než pochválit. Rezervaci sem určitě potřebujete a Restu vám nabízí nejelegantnější řešení.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO