Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna U Plechandy

V nabídce Kozlovny U Plechandy najdete široký výběr čepovaných piv v čele s tankovým Velkopopovickým Kozlem a k němu výborné pivní chutovky stejně jako kvalitní a lahodná jídla. Každý den se tu pak můžete těšit na polední menu.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Ačkoliv jsme měli rezervovaný stůl pro 8 lidí, zpočátku o nás nikdo nevěděl a poté jsme si museli srazit stoly k sobě. Také na nás kapala voda z klimatizace. Personál je jinak milý a příjemný a jídlo vždy výborné!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Milý a vstřícný personál, ochotný vyhovět všemu, co si přejete. Nemůžete si vybrat lepší místo pro svou schůzku, ať už s kýmkoli. Na jídelním lístku jsou převážně masová jídla, avšak i pár salátů se tam najde :).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Sympatická restaurace, nacházející se v blízkosti řeky Otavy. V horkém podvečeru byl příjemný pobyt na zahrádce. K dispozici velký výběr z menu. Obsluha milá, nevtíravá, kvalita jídla velmi dobrá. Doporučuji k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO