Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 52x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna U Paukerta

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i profesionální obsluha.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v blízkosti centra, tudíž personál trochu nestíhal, ale jinak bez problémů. Jídlo malinko nadsazené,co se týče ceny, ale kvalita za tu cenu byla odpovídající. Příjemné a nekuřácké prostředí. Jen na pokec s přáteli je to až moc rušné a hlučné,ale nic moc závažného. Jde to, když se chce :) pivo super!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkem fajn posezení, ale na pokec to moc není - příliš hlučné - špatná akustika a plná hospoda, to holt nejde moc k sobě, ale jinak - jídlo i pivo na velmi slušné úrovni, personál trochu nestíhal, ale to bylo tím, že bylo plno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jelikož velmi dobře znám restauraci Kozlovna ve Zborovské tak jsme s přáteli vyzkoušeli poprvé i tuto restauraci Kozlovna U Paukerta, prostředí velmi příjemné, restaurace je nekuřácká, jídlo vynikající, pivo z tanku sice trochu dražší ale velmi dobré.
Restaurace Kozlovna U Paukerta
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO