Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 68x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna U Paukerta

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i profesionální obsluha.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Občas navštívíme restauraci Kozlovna U Paukerta a po této návětěvě jsme byli opět spokojeni - výborné pivo, dobré jídlo, pěkný interiér a vše v centru města kousek od Národního divadla.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace si hraje na lepsi podnik, ale opravdu jen hraje. Jidlo je spise podprumerne, pesonal otraveny. Na vyssi urovni zustavaji pouze ceny. Snazi se kopirovat Potrefenou husu, ale maji na ni tak z 10%.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kozlovna je designově moc příjemná, žádné zbytečnosti, je to můj šálek čaje. Bohužel akustika je problém, i když není úplně plno, tak je zde veliký hluk a šum. Jídlo a pivo bylo skvělé (pikantní křídla super, birelly dobré :D, bohužel jenom lahvové). Servírky byly velmi rychlé (někdy možná až moc), a bohužel ne moc příjemné - bylo vidět, že se přemáhají). Jinak ale převažuje dobrý pocit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO