Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna U Paukerta

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i profesionální obsluha.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělá obsluha (Matěj)! Velmi profesionální a přátelský. Pivo mají velmi dobré (nefiltrovaný Kozel), stejně tak jako nakládaný hermelín. Bohužel guláš ani kachní stehýnko se nepovedlo. Chlebové knedlíky studené a bez chuti, bramborové šišky a červené zelí taky. Maso: kachna byla dobrá, guláš ne. Škoda. Rádi sem chodíme, ale asi to omezíme pouze na pivo a něco malého k pivu.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Stavili jsme se na národní jen na dve piva, což jsme i sdělili pánovi,který nás uváděl ke stolu, to byla asi chyba,byl nepříjemný, donést piva ho obtezovalo jak daně a po té co si nijak nezasloužil dysko ani během placení se budeme hodně romyslet, zda sem ještě někdy půjdeme.l až ho uvidíme ve dveřích.Podobný přístup nemáme zapotřebí a raději se půjdeme nekam, kde jdou za hosty rádi.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace ma super koncept, krasna. Jidlo (zebra) vyborne. Personal bohuzel pomaly, po prichodu trvalo cca 15 minit nez jsme dostali menu a nez si objednali.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO