Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna U Františka

Kozlovna U Františka získala své jméno nejen místem na náměstí Františka Křižíka, ale má i svého patrona, kterým není nikdo jiný než výčepní legenda Plzeňského Prazdroje, pan František Šlapák. Originalitu konceptu Kozlovny umocňuje majestátní socha Kozla, netradiční stoly s kovovými kopýtky nebo i takové detaily jako háčky na oblečení. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na večeři U Františka jsem se moc těšila a zklamána jsem nebyla. Všichni jsme byli spokojeni. Servírky milé, velké plus dávám za to, že nám slečna rozpočetla účet u stolu a nemuseli jsme stát vyřadovaní u pokladny. (To je poslední dobou ve většině restaurací trendem). Večeře nám chutnala. Když se budu chtít šťourat... Krůtí rolky na jehle v tyrolské šunce - čekám rolku zabalenou v tyrolské šunce, ne rolku plněnou tyrolskou šunkou. Rukolový salátek s parmazánem nebyl vůbec ničím dochucený, zakáplý... jen rukola posypaná parmazánem... Cena za rozlévané víno není v nápojovém lístku... Jsou to sice malé drobnosti, ale víme, že každý detail dělá své :-) Kozlovně U Františka každopádně přeji mnoho úspěchu a příjemný předvánoční čas :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO