Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 83x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Tylák

Přehled hodnocení
81% celkově
79% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 43x
3 18x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik je na super adrese, pro schůzku s přáteli naprosto ideální. Jídlo hodnotit nemůžu, jelikož jsme nejedli, ale pro pivo po práci naprosto ideální. Obsluha milá a ochotná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Za mě jediná nevýhoda a to zcela nekuřácká restaurace, ale venku se tato činnost zvládnout dá. Trošku hlučnější prostředí, ale milý, rychlý personál. Pěkné prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kozlovna is convenient and has good beer. The food is hit or miss. The ribs can be quite good, but often are quite fatty. Rizek is the safe bet. Good beer and a convenient location are the highlights.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Personal se zde často mění a je vidět asi proč. Je už od pohledu nespokojeny a ne příliš příjemný. Spíš všichni vypadají vystresovane a uhoneni, to bude možná chyba managementu Jestli nemají dost lidí. Je tu stále narvano a pořádně není slyšet lidí u stolu, max toho kdo sedí přímo vedle vás. Pro chlapy jako pivnice asi dobré ale jako restauraci bych si to nevybrala .
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Výborná cockova polévka. Filet z pstruh a byl povedený dobre dochuceny a sladěný se stouchanymi bramborami. Steak s opecenymi bramborami taktéž bez chyby. Obsluha rychla a ochotna.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Doporucujeme hovezi tatarak a pikantni topinky :) k tataraku vam dodelaji i topinky. Výborný nefiltr a IPA. Prostredi je moc prijemne a obsluha fajn ;) urcite to chce rezervaci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Spolehlivá restaurace kde se dobre vaří . Dnes se povedl jak kaldoun tak steak se zelenými fazolkami a opecenymi bramborami . Obsluha milá a na aktuální zaplnenost i rychla .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
uz jsme zde byli nekolikrat a byli jsme spokojeni, supr tankova 11tka rohace.. jidlo taky skvele, rozhodne doporucuji udelat rezervaci dopredu.. odpoledne se Kozlovna uz plni, je na frekventovanym miste..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO