Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 82x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Tylák

Originální restaurace Velkopopovického Kozla s nezaměnitelnou atmosférou Tylova náměstí, skvělou českou kuchyní a tankovým pivem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Za mě jediná nevýhoda a to zcela nekuřácká restaurace, ale venku se tato činnost zvládnout dá. Trošku hlučnější prostředí, ale milý, rychlý personál. Pěkné prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kozlovna is convenient and has good beer. The food is hit or miss. The ribs can be quite good, but often are quite fatty. Rizek is the safe bet. Good beer and a convenient location are the highlights.
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Personal se zde často mění a je vidět asi proč. Je už od pohledu nespokojeny a ne příliš příjemný. Spíš všichni vypadají vystresovane a uhoneni, to bude možná chyba managementu Jestli nemají dost lidí. Je tu stále narvano a pořádně není slyšet lidí u stolu, max toho kdo sedí přímo vedle vás. Pro chlapy jako pivnice asi dobré ale jako restauraci bych si to nevybrala .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO