Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Měšťan

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Už dlouho jsem se takhle dobře nenajedla, jako v této Kozlovně. Vynikající jídlo. Všechno, co jsme zkusily, nám moc chutnalo. K tomu výborné pivo a moc milá obsluha. Super podnik!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Kozlovna Měšťan
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, na jídlo jsme čekali další dobu, nicméně se čekat vyplatilo. Polévka, tatarák i pečená žebra byla výborná. Kozlovnu jsme určitě nenavštívili naposledy.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Pokud jste zvyklí úroveň jiných Kozloven, budete asi zklamáni. Personál je velmi neochotný a bez zájmu (mladí kluci). Prostředí ve starém domě je sice zajímavé, ale pouze do chvíle, než se rozhodnete jít na toalety. Něco tak odpudivého a smrdutého bych čekala v bufetu na nádraží.... Nejsem hnidopich a něco vydržím, ale chtělo by to změnit uklízečku a lehce zainvestovat do toalet z 80.let... Musím říct, že jsme rozmazlení úžasným prostředím v Písku a v Táboře a pokud znáte jiné Kozlovny, budete touto zklamáni. Jídlo bylo mastnější a servírování trochu odbyté. Pivo bylo Kozlovo z tanku, takže fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylové prostředí v JH, výborné tankové pivo a chutné jídlo.
Restaurace Kozlovna Měšťan Restaurace Kozlovna Měšťan

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO