Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 159x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kozlovna l.p. 1874

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 68x
4 57x
3 17x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré pivo a ten nejlepší nakládaný hermelín na světě - opravdu :-). "Sousedi" si dávali větší jídla a ta vypadala také velice dobře. Prostředí je příjemné, jen i v nekuřácké části je cítit kouř a dost kuchyně, ale na posezení s přáteli naprosto ideální a určitě se vrátíme :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně příjemná restaurace s velmi dobrým pivem i jídlem. Prostředí je pěkné, dělené na dve velké místnosti, byla zde i snaha o rozdělení na boxy. Personál je příjemný a chodíme sem rádi.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Podnik jsme navštívili v neděli večer, bylo poloprázdno (dle obsluhy očekávali nával fanoušku z probíhajícího zápasu, takže návštěvníci, kteří přicházeli byli usměrňováni ke stolům, proto nám také nebylo dovoleno změnit stůl, což jsme respektovali). Obsluhující slečna/paní se chovala jako pražský průměr - ne milá, ne ochotná. Já chápu, že její práce musí být náročná, ale chybí mi uvědomění ze strany obsluhy, že když už si zákazník vyrazí ven na jídlo, nemá chuť koukat na "kyselé ksichty" a ještě za to platit. K jídlu se pojí další má výhrada k restauračním podnikům obecně - proč bych chodila do restaurace, kde mi servírují jídlo, které bych si sama zvládla uvařit lépe? Žebra tuhá, chilli con carne prostě nedobré, neříkám, že to bylo nepoživatelné, ale ve Vršovicích je tolik jiných podniků, kam se dá zajít, že si žádná restaurace/hospoda přeci nemůže dovolit nevařit dobře. Vzhledem k tomu, že se jedná o kozlovnu, pivo bylo výborné, ale ani tak nevidím sebemenší důvod se vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do kozlovny chodíme rádi. Tankové pivo mají dobré a jídlo je kvalitní za rozumné ceny. Tentokrát jsme to pojali trochu mexicky, tedy Jalapenos plněné kozím sýrem a nachos, obojí dobré. Dále jsme měli kuřecí křídla, která byla příjmně pálivá.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha, alespoň při naší návštěvě. Na nic jsme nemuseli ani jednou čekat, personál usměvavý a ochotný. Výborné pivo i jídlo. Určitě doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost jako vždy,personál vstřícný a usměvavý.Dal jsem si tatarák a byl dobře dochucený, nechali jsme si ho zamíchat od pana kuchaře a byl výborný.Restaurace dobrá
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hospodu Kozlovna mám ráda a navštěvuji pravidelně, rozhodla jsem se napsat objektivní recenzi. Obsluha - musíte natrefit na tu dobrou, pokud má zrovna směnu, poznáte to tak, že vás mile a rychle obslouží a že nedostanete podmíráka. Jídlo - ne vždy jsem byla spokojená (např. steaky nic moc), nicméně Velkopopovický burger je sázka na jistotu - můžu doporučit i další "české" chuťovky, jako je česnečka, nakládaný hermelín nebo žebírka. Prostředí - čisté, hospodské. Bohužel do nekuřácké části musí člověk projít tou kuřáckou a navíc - smrdíte i když sedíte v nekuřácké, no alespoň to nemusíte dýchat. Nicméně - hospodu mám ráda a ráda se tam vracím. Pivo i jídlo chutné, akce cinkání na panáky výborná, pro pobavení s přáteli ideální místo, trošku hlučnější, takže na nějaké intimnější večeře to opravdu není. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO