Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 159x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kozlovna l.p. 1874

Do restaurace Kozlovna l.p. 1874 zavítejte ochutnat jejich kuchyni, která vám nabídne například vynikající pečená vepřová kolena, pečená žebírka v domácí marinádě, steaky, křídla a jiné dobrůtky.

Pro velké gurmány stojí za zmínku kozlíkovské speciality z restaurace Kozlovna jako jsou například jehněčí burger nebo jehněčí klobásky, které jistě uspokojí všechny vaše chutě. Neopomenutelnou samostatnou kapitolou jsou čerstvé saláty a dezerty, které jsou vyráběné přímo v Kozlovně. 

Bar je zásoben širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré pivo a ten nejlepší nakládaný hermelín na světě - opravdu :-). "Sousedi" si dávali větší jídla a ta vypadala také velice dobře. Prostředí je příjemné, jen i v nekuřácké části je cítit kouř a dost kuchyně, ale na posezení s přáteli naprosto ideální a určitě se vrátíme :-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně příjemná restaurace s velmi dobrým pivem i jídlem. Prostředí je pěkné, dělené na dve velké místnosti, byla zde i snaha o rozdělení na boxy. Personál je příjemný a chodíme sem rádi.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Podnik jsme navštívili v neděli večer, bylo poloprázdno (dle obsluhy očekávali nával fanoušku z probíhajícího zápasu, takže návštěvníci, kteří přicházeli byli usměrňováni ke stolům, proto nám také nebylo dovoleno změnit stůl, což jsme respektovali). Obsluhující slečna/paní se chovala jako pražský průměr - ne milá, ne ochotná. Já chápu, že její práce musí být náročná, ale chybí mi uvědomění ze strany obsluhy, že když už si zákazník vyrazí ven na jídlo, nemá chuť koukat na "kyselé ksichty" a ještě za to platit. K jídlu se pojí další má výhrada k restauračním podnikům obecně - proč bych chodila do restaurace, kde mi servírují jídlo, které bych si sama zvládla uvařit lépe? Žebra tuhá, chilli con carne prostě nedobré, neříkám, že to bylo nepoživatelné, ale ve Vršovicích je tolik jiných podniků, kam se dá zajít, že si žádná restaurace/hospoda přeci nemůže dovolit nevařit dobře. Vzhledem k tomu, že se jedná o kozlovnu, pivo bylo výborné, ale ani tak nevidím sebemenší důvod se vracet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO