Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 151x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kozlovna I.p. 1874

Do restaurace Kozlovna l.p. 1874 zavítejte ochutnat jejich kuchyni, která vám nabídne například vynikající do křupava pečená vepřová kolena, pečená žebírka v domácí marinádě, steaky, křídla a jiné dobrůtky.

Pro velké gurmány stojí za zmínku kozlíkovské speciality z restaurace Kozlovna jako jsou například jehněčí burger nebo jehněčí klobásky, které jistě uspokojí všechny vaše chutě. Neopomenutelnou samostatnou kapitolou jsou čerstvé saláty a dezerty, které jsou vyráběné přímo v Kozlovně. 

Bar je zásoben širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hospodu Kozlovna mám ráda a navštěvuji pravidelně, rozhodla jsem se napsat objektivní recenzi. Obsluha - musíte natrefit na tu dobrou, pokud má zrovna směnu, poznáte to tak, že vás mile a rychle obslouží a že nedostanete podmíráka. Jídlo - ne vždy jsem byla spokojená (např. steaky nic moc), nicméně Velkopopovický burger je sázka na jistotu - můžu doporučit i další "české" chuťovky, jako je česnečka, nakládaný hermelín nebo žebírka. Prostředí - čisté, hospodské. Bohužel do nekuřácké části musí člověk projít tou kuřáckou a navíc - smrdíte i když sedíte v nekuřácké, no alespoň to nemusíte dýchat. Nicméně - hospodu mám ráda a ráda se tam vracím. Pivo i jídlo chutné, akce cinkání na panáky výborná, pro pobavení s přáteli ideální místo, trošku hlučnější, takže na nějaké intimnější večeře to opravdu není. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato Kozlovna patří mezi naše oblíbené. Dlouhodobě si udržuje vysoký standard nejen díky milé obsluze a dobrému pivu, ale také díky výbornému jídlu. Oproti ostatním Kozlovnám má tato navíc útulné prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Po příchodu sice neměli zaznamenanou mojí rezervaci přes Restu, což ale není problém restaurace. Personál se s tím popasoval na 1 a ihned nás usadil. Obsluha byla po celý večer naprosto skvělá. Nakládaný hermelín a pivo také za 1. Těším se na příště.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO