Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Beroun

Interiér Kozlovny je zcela originální, zasazený do neměnných historických kulis domu. Interiér skýtá hned několik atypicky pojatých sezení, která hostům poskytují určitou dávku intimity, ale současně zachovávají sounáležitost s celou hospodou. Obzvlášť originální je kruhové sezení v zadní části hospody. Kozlovna nabízí zejména pokrmy české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Odpolední návštěva restaurace byla příjemná. Personál milý a pozorný, jídlo jsme tentokrát neměli a prostředí ve stylu Kozlovny také hezké. Doporučujeme a těšíme se na další návštěvu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili za účelem oslavy promoce a byli jsme všichni spokojeni. Jídlo bylo výborné (kachna, steaky, bramborová polévka,...) a řezané pivo nemělo opět chybu. Jediné, co nás zklamalo, byla dýňová polévka, která byla na náš vkus až příliš řídká. Personál na jedničku a prostředí příjemné. Určitě doporučujeme. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO