Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Beroun

Interiér Kozlovny je zcela originální, zasazený do neměnných historických kulis domu. Interiér skýtá hned několik atypicky pojatých sezení, která hostům poskytují určitou dávku intimity, ale současně zachovávají sounáležitost s celou hospodou. Obzvlášť originální je kruhové sezení v zadní části hospody. Kozlovna nabízí zejména pokrmy české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Odpolední návštěva restaurace byla příjemná. Personál milý a pozorný, jídlo jsme tentokrát neměli a prostředí ve stylu Kozlovny také hezké. Doporučujeme a těšíme se na další návštěvu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili za účelem oslavy promoce a byli jsme všichni spokojeni. Jídlo bylo výborné (kachna, steaky, bramborová polévka,...) a řezané pivo nemělo opět chybu. Jediné, co nás zklamalo, byla dýňová polévka, která byla na náš vkus až příliš řídká. Personál na jedničku a prostředí příjemné. Určitě doporučujeme. :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO