Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozlovna Beroun

Interiér Kozlovny je zcela originální, zasazený do neměnných historických kulis domu. Interiér skýtá hned několik atypicky pojatých sezení, která hostům poskytují určitou dávku intimity, ale současně zachovávají sounáležitost s celou hospodou. Obzvlášť originální je kruhové sezení v zadní části hospody. Kozlovna nabízí zejména pokrmy české kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Takový typ restaurace v Berouně chyběl.prostredi je příjemné a nekuřácké. Ceny jídla jsou vyšší. Na talíři vse vypadalo dobre,ja jsem nejedla,tak nedokazi posoudit. Chvalim toceny birell a domácí limonády.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nový koncept od plzeňského Prazdroje. Obsluha byla v pořádku. Jídlo průměr. Nepotěší neurazí. Prostředí restaurace hezké. Delší doba na přípravu jídla, cca 30 minut.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci Kozlovna jsme byli s rodinou na večeři. První nemilé překvapení bylo to, že nabídka jídel byla omezena na "výběr" z jídelního lístku, kde už bylo hodně jídel přeškrtnuto, protože byly vyprodány. A ostatní jídla z lístku, nevím proč, nešlo objednat. Donesené jídlo bylo průměrné a nemohu říci, že bych si pochutnal tak, že bych tento podnik chtěl navštívit ještě jednou z gastronomického hlediska. Prostředí restaurace je ale velice příjemné a personál snaživý. Pokud nehledáte gurmánský zážitek, tak asi ano, jinak je ale potřeba se poohlédnout jinde.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO