Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kozlova putyka

Kozlova putyka je rozdělena na tři části - kuřácká pivnice se stylovými tanky a specifickou hospodskou atmosférou; nekuřácká restaurace opticky rozdělená na kavárenskou a restaurační část, vhodnou pro pořádání slavnostních hostin, rodinných oslav a firemních večírků. Třetí částí je krytá zahrádka s celoročním provozem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S nedůvěrou jsem vkročil do domu u místněněm přímo na náměstí ( proti velkému parkovišti) kde je restaurace v přízemí. Po vstupu do samotné restaurace velky příjemný obrat k příjemnému pocitu... Rychlá obsluha. Velký výběr jídel. Jídlo chuťově vynikající.!! Prostředí příjemné. Doporučuji všem k návštěvě a posezení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
K této restauraci nemám co vytknout. Nachází se na snadno dostupném místě interiér je pěkně zařízený a obsluha příjemná a rychlá. Nejvíce mě ale zaujal netradiční a mě velmi sympatický výběr pokrmů v jídelním lístku, byla z něj radost vybírat. K tomu výborné pivo. Také ceny adekvátní, takže hodnotím za plný počet bodů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice se nám zde líbilo, příjemné prostředí, syn se vyřádil v dětském koutku, měl výbornou polévku a dortík, já měla výborně načepovaného Kozla a tatarák, manžel měl steak, rádi se zase zastavíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO