Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kozička

Šťavnaté steaky, různé úpravy ryb, velký výběr salátů a další lahodná jídla si můžete vychutnat v příjemném prostředí restaurace Kozička nedaleko Staroměstského náměstí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace v centru města. Měli jsme tatarák a byl moc dobrý, jen topinky by snesly méně oleje. Měli jsme k uplatnění voucher z Restu, bohužel v restauraci neměli ani ponětí, co si s voucherem počít, museli jsme čekat na konzultaci s provozním. Poté již vše proběhlo v pořádku. Když budem mít opět cestu okolo, určitě restauraci navštívíme znovu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Great place to have dinner or drinks on a friday night. Service is ok but always trying to sell you extra things you din't order. Atmosphere is good, recommended!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Jedná se o vyhlášený bar v Kozí ulici. Ideální pro sklenku a večerní posezení/tanec. Menu nás příliš neoslovilo, V 7 hodin jsme byli v klubu jediní. Obsluha v pohodě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO