Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozí chlívek

Stylová restaurace Kozí chlívek připravuje pro své hosty menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se tak každý může na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury babiček na pečení. Restaurace pro 52 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob. Penzion a restaurace Kozí chlívek nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nádherné, nové prostředí, ukázkový personál, krásný dětský koutek. Polévky průměrné, hotová jídla dobrá, pomalejší kuchyně, ceny na polohu Deštné jsou vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nelze se nepodělit o super zkušenost s touto restaurací. Výtečné jídlo a skvělá obsluha. Co více si přát než brzy zase tuto restauraci navštívit. Vřele všem doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné útulné prostředí hospůdky mě už letos podruhé nalákalo na oběd do Kozího chlívku, kde jsem si pochutnal na výborných výpečcích s bramborovými knedlíky a naprosto skvělým zelím. Body plus za Kaštan z rychnovského pivovaru.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO