4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Kozí chlívek

Stylová restaurace Kozí chlívek připravuje pro své hosty menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se tak každý může na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury babiček na pečení. Restaurace pro 52 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob. Penzion a restaurace Kozí chlívek nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Doporučována restaurace nás docela zklamala. Prostředí hezké, ale velkou slabinou je kuchyně. Jídla nebyla dobře ochucená, porce nic moc, treska s kaší byla spíš dětská porce. Knedlíků sice 5, ale poloviční bez obvykle. Vývar raději bez komentáře. Dlouho jsme čekali na jídelní lístky, ale to by se dalo tolerovat. Prostředí pro nás kazila zbytečně hlasitá hudba. Dalším problémem je malé parkoviště, museli jsme parkovat u benzínové pumpy.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace