Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Kozí chlívek

Stylová restaurace Kozí chlívek připravuje pro své hosty menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se tak každý může na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury babiček na pečení. Restaurace pro 52 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob. Penzion a restaurace Kozí chlívek nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme byli s rodinou po druhé v této restauraci a opět maximální spokojenost, pohoda a vyborné jídlo. Určitě zase navštívíme. Tuto restauraci všem moc doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme navštívili tuto skvělou restauraci asi po roce a opět jsme si užili jako loni. Příští rok určitě tuto restauraci navštívíte také. Moc doporučuji všem.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO