Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kozí chlívek

Stylová restaurace Kozí chlívek připravuje pro své hosty menu tradiční české a staročeské kuchyně. Těšit se tak každý může na nabídku sezonních specialit připravovaných z dostupných a čerstvých surovin. Nechybí ani receptury babiček na pečení. Restaurace pro 52 osob je vybudována s maximálním citem, tak aby ladila s interiérem celého penzionu. Z restaurace je přímý přístup na krásnou dřevěnou terasu s výhledem do přírodní scenérie a má kapacitu 30 osob. Penzion a restaurace Kozí chlívek nabízí ideální zázemí pro pořádání akcí všemožného druhu od různých oslav, hostin, večírků, rautů.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nádherné, nové prostředí, ukázkový personál, krásný dětský koutek. Polévky průměrné, hotová jídla dobrá, pomalejší kuchyně, ceny na polohu Deštné jsou vyšší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nelze se nepodělit o super zkušenost s touto restaurací. Výtečné jídlo a skvělá obsluha. Co více si přát než brzy zase tuto restauraci navštívit. Vřele všem doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné útulné prostředí hospůdky mě už letos podruhé nalákalo na oběd do Kozího chlívku, kde jsem si pochutnal na výborných výpečcích s bramborovými knedlíky a naprosto skvělým zelím. Body plus za Kaštan z rychnovského pivovaru.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO