Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 163x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kovárna Frýdštejn

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
94% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 112x
4 45x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Navštíveno ze zvědavosti a abych zjistil jestli je vše pravda co se o této restauraci píše. Prostředí velice pěkné, jídlo chutné, personál ale trochu pomalejší. Ceny dražší vzhledem k množství co na talíři přistálo :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsem navštívil restauraci Kovárna a musím konstatovat velké zlepšení. Nejen, že od mé poslední návštěvy dostavěli krásnou a stále stylovou verandu, ale mám pocit, že hodně zapracovali i na kvalitě jídla. Obsluha je na vysoké úrovni a dotváří atmosféru restaurace, kde se o vás opravdu královsky postarají. Na jídlo si ale takhle v sobotu kolem 13 h asi budete muset počkat jako my. To se dá zvládat lépe. Alespoň polévka mohla přijít dříve než za půl hodiny od objednávky. Děti mohli dostat pastelky apod. I čekání může být nakonec příjemné. Každopádně se vyplatilo. Ale to hovězí na víně mohlo být šťavnatějši ... ;)
Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí velmi vkusně zrekonstruované kovárny je příjemným místem pro každou příležitost. Jídlo i dezert byly vynikající, chuťové pohárky si zde přijdou na své. Obsluha je velmi milá a vstřícná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, příjemná obsluha,profesionální servis, dokonalé toalety a hlavně vynikající jídlo. Budu doporučovat a rádi se budeme vracet. Přeji hodně úspěchů :) Soňa Papayova
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kovárna patří k našim neoblíbenějším restauracím. Jídlo je vždy vynikající, personál pozorný a velmi milý. Prostředí rozhodně nemá chybu. Jen na naší poslední návštěvě nás trošku zklamalo, že vedle u stolu seděla velká skupina hostů a byli velmi hluční. Očekávala jsem od personálu, že by je mohl trošku "umírnit", přeci jen není příjemné, když sedíte naproti sobě a nejslyšíte se. Ale jinak doporučuji. :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaně dobrá úroveň stolování, dobré jídlo i pití, excelentní moučník. Personál velmi milý a ochotný. Na rezervaci reagovali vcelku promptně, i když jsme jí řešili jen hodinu předem.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo moc dobré , číšník Milan Salač a jiný personál velmi ochotný . Určitě se tam budeme vracet . Děkuji Ivanová Z.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO