Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 137x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kovárna Frýdštejn

Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu. Představují vám tak tento unikátní gril na dřevěné uhlí, který je odborníky považován za jeden z nejlepších na světě. Všechna jídla opouštějící kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak filosofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nedělní oběd s rodinou v kovárně na Frýdštejně byl pro nás gurmánským zážitkem. Stylové prostředí podpořené stylovou hudbou, profesionální a usměvavá obsluha.Jídlo = skvost pro oči i chuťové pohárky.Jiné hodnocení než 5 z pěti udělit nejde.
Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po delší době jsme zavítali do Kovárny a opět jsme odcházeli spokojeni. Milý a profesionální personal , který dokáže poradit a doporučit se vidí jen málokde k tomu nádherný výhled do kraje - co více si přát . Děkujeme a zase přijdeme.
Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO