Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 116x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kovárna Frýdštejn

Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu. Představují vám tak tento unikátní gril na dřevěné uhlí, který je odborníky považován za jeden z nejlepších na světě. Všechna jídla opouštějící kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak filosofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den. Dnes jsme navštívili Restauraci Kovárna Frýdštejn. Byla to naše první návštěva. Dali jsme si vepřovou panenku s krémovou omáčkou z lišek se šťouchanými brambory. Opravdu vynikající. Ale ještě větší gurmánský zážitek byl dezert - Krém ze šlehaného mascarpone a bílé čokolády. Doporučuji všem navštívit tento skvělý podnik. Přístup personálu k hostům je na vysoké úrovni. Této restauraci není opravdu co vytknout, už se těším, až tento vynikající podnik navštívíme opět.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace do restaurace nebylo možné uskutečnit, protože měli vyvěšený telefon, což nám sdělila slečna z Restu i jsme to zkoušely samy. Při příchodu do restaurace se nás rozpačitě ujala slečna, která nám sdělila, že nemají místo, ale že nás asi někam "šoupne". Nicméně jsme byly vděčné, že jsme si sedly. Jídlo bylo opravdu zážitkem, kdy kachnička se jen rozplývala na jazyku :) Opravdu jídlo je v Kovárně top! :) I prostředí je velmi romantické a příjemné :) Velmi rády se brzy vrátíme :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO