Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Kovárna Frýdštejn

Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu.
Představují vám tak tento unikátní gril na dřevěné uhlí, který je odborníky považován za jeden z nejlepších na světě. Všechna jídla opouštějící kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak filosofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Krásně opravená budova v sobě skrývá hospodu či spíše restauraci, abychom hned zpočátku nastavili cenové očekávání. Vesnice neblaze proslula tím, že na místní hradní zřícenině věznily čarodějnice princeznu Jasněnku. Rekonstrukce domu, kde se usídlil tento restaurační podnik, nabídne nyní návštěvníkům i prosklenou terasu s pohádkovým výhledem do kraje. Výhled bohužel zahrnuje také zbytky po stavbě, nějaký odpad a neudržované rumiště. Parkoviště je tu velké a dostatečně dimenzované. Obsluha je velmi variabilní kvality – od normální až po namachrovanou. Často se tu používají cizí výrazy, možná to má ohromit návštěvníky. Takto odtažitou obsluhu bych čekal v nějakém studeném pražském hotelu a ne v kovárně na Frýdštejně. Jídlo je vskutku velmi dobré, ceny vysoké a porce malé. Nevím, proč tady servírují některá jídla na břidlicové desce. To byl dříve zvyk kovářů? Steaky tady grilují moc dobré. Asi nebudete litovat ničeho, co si tady dáte. Do té doby, než vám přinesou účet.

Jenda
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Barbara Karkošková
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Eva Bryndová
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba