Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 163x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kovárna Frýdštejn

Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu. Představují vám tak tento unikátní gril na dřevěné uhlí, který je odborníky považován za jeden z nejlepších na světě. Všechna jídla opouštějící kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak filosofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Navštíveno ze zvědavosti a abych zjistil jestli je vše pravda co se o této restauraci píše. Prostředí velice pěkné, jídlo chutné, personál ale trochu pomalejší. Ceny dražší vzhledem k množství co na talíři přistálo :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsem navštívil restauraci Kovárna a musím konstatovat velké zlepšení. Nejen, že od mé poslední návštěvy dostavěli krásnou a stále stylovou verandu, ale mám pocit, že hodně zapracovali i na kvalitě jídla. Obsluha je na vysoké úrovni a dotváří atmosféru restaurace, kde se o vás opravdu královsky postarají. Na jídlo si ale takhle v sobotu kolem 13 h asi budete muset počkat jako my. To se dá zvládat lépe. Alespoň polévka mohla přijít dříve než za půl hodiny od objednávky. Děti mohli dostat pastelky apod. I čekání může být nakonec příjemné. Každopádně se vyplatilo. Ale to hovězí na víně mohlo být šťavnatějši ... ;)
Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn Restaurace Kovárna Frýdštejn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí velmi vkusně zrekonstruované kovárny je příjemným místem pro každou příležitost. Jídlo i dezert byly vynikající, chuťové pohárky si zde přijdou na své. Obsluha je velmi milá a vstřícná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO