Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

3 fotografie

Restaurace Kovárna U Bělského Lesa

Svazácká 3161/1d, Ostrava
· Právě otevřeno (00:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Kovárna U Bělského Lesa

Restaurace s pivnicí Kovárna U Bělského lesa je jediná v Ostravě vařící Non-Stop. Tradiční česká kuchyně. Každý den je na výběr minimálně 8 hotových jídel a je pro Vás také připravena speciální akce - každý den něco navíc! V restauraci je umístěn jukebox, šipky a stolní fotbal. Návštěvníky potěší velká letní zahrada s obsluhou hned vedle lesoparku Bělský les. Součástí restaurace je sezónní venkovní cocktail bar v areálu koupaliště Jih přístupný z druhé strany restaurace.
Na čepu – Radegast 12, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel Tmavý. Restaurace má kapacitu 80 osob, taneční parket a možnost restauraci rozdělit pro případ firemní, či soukromé oslavy.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno