Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace Kouzelná zahrada - hotelu zámku Berchtold

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Kouzelná zahrada - hotelu zámku Berchtold

V zámecké restauraci Kouzelná zahrada rozhodně nevládne stereotyp. Každý týden restaurace nabídne nové sezónní menu, které je vždy v režii šéfkuchaře Zdeňka Samce, který jako vášnivý rybář vždy zařadí i pokrm ze sladkovodních nebo mořských ryb. Koncem roku připravuje také vrchol gastronomické sezóny – menu z kanadského humra. Během podzimního období také vytváří menu Zvěřinového hody a oblíbenou Svatomartinskou husu se snoubením mladých vín.
Mimo týdenní menu restaurace nabízí také stálá jídla z české kuchyně – široko daleko vyhlášenou svíčkovou na smetaně s karlovarským knedlíkem nebo smažený kuřecí řízek se zámeckou bramborovou kaší.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba