Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kotelna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s pěkným dětským koutkem a milým personálem. Měli jsme obědové menu, bylo to rychlé a velmi chutné, jen vývar byl trošku slanější, takže jsem ho nemohla dát synovi.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo výborné, poctivé porce. Lokál nedostatečně větraný (oknem) by zasloužil lepší osvětlení. Na WC chyběly papírové ručníky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je dobrá , byl jsem tam s dcerou na kachně - výborná , s rodinou a s přáteli na oslavě a každý měl jiné jídlo všichni byli spokojení bylo nás jedenáct,potom s přítelkyní byla nadšena dnes tam jdeme zas co dodat musíte to zkusit , co se týče cen nemají vliv na kvalitu jídla , kachna za 98 Kč tedy čtvrtka kachny a další hotovky za 78 Kč včetně výtečné svíčkové co dodat Pavel
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jediné čím se restaurace od sebe liší je jídlo , nápoje jsou skoro všude stejné a právě zde je kuchyně na vysoké úrovni a to je cesta ke spokojenosti hostů a když je k tomu dobré pití a profesionální personál s příjemným vystupováním tak Vám výjde Lidová restaurace Kotelny Liberec
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Kotelna mně velmi zklamala, obzvláště co se týká jidla. Objednal jsem si špagety s houbami (ostré). Ok čekal jsem pálivé špagety s kousky hub. Přinesli mi v podstatě nudle - špagety max 10 cm dlouhé u mě nejsou špagety, jelikož se nedaly vůbec namotat, hozené do něčeho mezi rosolem a vývarem. Bohužel špagety v tom kompletně plavaly. Jídlo bohužel zklamalo ve všech směrech. Krom dalších pochybení - připomínání vina, čekání až si číšník vsimne, že opravu nemám co pít, nepříjemného zatuchleho pachu na u záchodů a nemoznosti modifikovat tác rizecku na jen vepřové (místo kuřecích), to završili odstipnutou hranou skleničky, která jen čekala na pořezání rtu. Plus, co jsem viděl bylo jen možnost si objednat vodovodu.
Restaurace Kotelna
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná restaurace, výborné jídlo. Jen díky času během oběda jsme déle čekali na účet. :-) Ale to nic nemění na tom, že se sem ráda vrátím na vynikající jídlo.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO