Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Koriandr - Vietnamská restaurace

Koriandr je rodinný podnik vedený paní Le Hong Mai, který Vám chce umožnit gastronomický zážitek z originální vietnamské, thajské a čínské kuchyně. Nabízená jídla jsou pro ně především poselstvím z daleké a krásné země, která byla jejich domovem.
 Šéfkuchařka Mai má dlouholeté zkušenosti z provozování vlastní restaurace v Hanoji. Jejich přáním je uspokojit Vaši chuť na zvláštní, tajemné i pikantní jídlo připravované podle tradičních vietnamských, čínských i thajských receptů. To pro ně znamená především používání těch nejčerstvějších surovin, svědomitou přípravu každého pokrmu, fantazii při vaření a profesionalitu obsluhy.  Všechna jídla jsou připravena jen z čerstvého masa, zeleniny a různých druhů asijského koření. Nepoužívají žádné chemické konzervanty ani glutamát.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno