Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

7 fotografií

Koriandr - Vietnamská restaurace

Počernická 81, Praha 10, Praha
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:30) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Koriandr - Vietnamská restaurace

Koriandr je rodinný podnik vedený paní Le Hong Mai, který Vám chce umožnit gastronomický zážitek z originální vietnamské, thajské a čínské kuchyně. Nabízená jídla jsou pro ně především poselstvím z daleké a krásné země, která byla jejich domovem.
 Šéfkuchařka Mai má dlouholeté zkušenosti z provozování vlastní restaurace v Hanoji. Jejich přáním je uspokojit Vaši chuť na zvláštní, tajemné i pikantní jídlo připravované podle tradičních vietnamských, čínských i thajských receptů. To pro ně znamená především používání těch nejčerstvějších surovin, svědomitou přípravu každého pokrmu, fantazii při vaření a profesionalitu obsluhy.  Všechna jídla jsou připravena jen z čerstvého masa, zeleniny a různých druhů asijského koření. Nepoužívají žádné chemické konzervanty ani glutamát.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba