Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Korean restaurant KIMCHI

Přehled hodnocení
86% celkově
96% personál
76% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 0x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
В ряду корейских ресторанов в которых я побывал в Праге занимает третье место. Вкусная корейская кухня, отличные закуски, особенно порадовали чаи. Преерасный персонал. Расположение не очень и высокие цены.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prijemna korejska restauracia s najmilsimi korejskymi damami s ktorymi som sa kedy stretla. Jedlo skvele, skor domace co ale neznizuje jeho kvalitu. Pre milovnikov sladkeho odporucam vyskusat niektory z dezertov :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Although this place is really far from the centre, it is totally worth travelling for! Excellent Korean food in a very home like environment. Try their bulgogi!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Korean restaurant KIMCHI
Celkově     
personál 4
prostředí 2
jídlo 1
Bohužel je to korejská kuchyne po Česku. Chybí čerstvá zelenina, jídlo je nedochucene a mastné. Před 2 týdny jsem se vrátil z Korei a chtěl mít srovnání jak jsme na tom s touto kuchyni v Praze. Jednoduše řečeno, v této restaurací by Korejci nejedli.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme opravdu spokojení. Večeře neměla chybu. Příjemná paní majitelka i další obsluha, velice nápomocná při obsluze korejského bbq grilu, rychlá obsluha a jídlo fantastické.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO