Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Minipivovar Polivar

Minipivovar Polivar s nekuřáckou restaurací. Piva jsou vyrobena spodním kvašením. Jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná, což jim dodává plnohodnotnou vůni a chuť. K výrobě piva jsou používány kvalitní suroviny, mezi které patří humnový slad ze Záhlinic a Žatecký chmel.

Základní druhy piv, které budou na čepu vždy, jsou Poležák 11° polotmavá a Poležák 12° světlá. Veškeré piva si můžete také odnést v PET láhvích. 

K pivu si můžete dát pochoutky z domácí kuchyně, např. zrající sýr nakládaný v pivečku, škvarkovou pomazánku, jemnou paštiku či steak a další. Zavítat můžete také na obědové menu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné posezení. Milá obsluha. Rád se zde vracím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rezervovali jsme si tři hodiny v tomto restauračním zařízení a musím všem jen doporučit. Ochutnal jsem vše co bylo na čepu a nejlepší byla asi místní dvanáctka. Jídlo bylo chutné a obsluha bezproblémová.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO