Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 210x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Konfit Restaurant

V restauraci Konfit se setkáte pouze s láskou a respektem k dobrému jídlu a pití a samozřejmě také k hostům. Obrací se zde zejména k tradičním staročeským postupům a dávají si záležet především na kvalitě, čerstvosti a poctivosti. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PÁTEČNÍ RADOST V KONFITU! Dešťové přeháňky během celého dne někomu sice mohly způsobit vrásky na čele, ale nás naopak rozradostnily, nelžu! Kamarádku, která se původně měla snažit o to, aby se na kurtech dařilo tenisovému mládí až do šesti hodin, osvobodily rozmary počasí z trenérských povinností a naše oslava mohla začít dříve. Zodpovědně jsme avizovaly změnu v načasování telefonicky a potěšilo nás, že budeme vítány. Rozehrávka – Neuburské od pana Bílka, co voní a chutná jako bílá broskev. První sada – domácí paštika a husí jatýrka. Změna podání – Frankovka rosé. Druhá sada – u mne na talířku bažant, na protější straně stolu kuře, dokonale zdravé záležitosti. Nové podání – Dornfelder opět z vinařství Bílek. Přátelské setkání/ utkání nemělo poražených, za vítěze jsme jednomyslně vyhlásily trojici sorbetů (jahoda, mandarinka a mango) společně s čokoládovými dezerty – jsem si jistá, že s těmi totiž prohraje každý, neodolal by jim ani Nadal! Sportu zdar a KONFITU nazdáááár – děkujeme!
Konfit Restaurant Konfit Restaurant Konfit Restaurant Konfit Restaurant Konfit Restaurant Konfit Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Veskrze perfektní restaurace s vyladěnou a jasně strukturovanou nabídkou, která dává smysl. Dle mého názoru nejde o "gurmánský" zážitek, ale o poctivou, velice kvalitní kuchyni s českými kořeny. Kuchaři jsou mistry svého řemesla a odvádějí opravdu precizní práci. Vše krásně servírováno, obsluha je bezchybná a rychlá, prostředí velice příjemné. Interiér ničím neohromí, nicméně ani nemá nejmenší tendenci jakkoli urazit nebo vzbudit možnost námitek. Zimní terasa je svěží, zahrádka krásně prostorná. Skvělá dostupnost MHD, popř. vlastní parkování přímo ve vnitrobloku restaurace. Doporučuji všemi deseti, ale v konkurenci některých dalších místních restaurací to zkrátka na kompletní plejádu 4x5 hvězdiček nestačí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO