Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kometa Pub

Kometa pub - extraligová hospoda Kometa pub - není další tuctový sportbar. Unikátní zařízení je zasvěceno širokospektrálnímu sportu, především však koresponduje se slavnou historií a jedinečnou fanouškovskou podporou brněnského ledního hokeje. 

Po vstupu do Kometa Pubu vás přivítá sektor E, který je pravou "komeťáckou pivnicí". Pokud půjdete dál, narazíte na sektor A – "ledovou arénu". Zde si budete připadat jako na krásném hokejovém stadionu. Posadíte-li se na střídačku a objednáte-li si u neomylného extraligového rozhodčího, dostanete vždy originální hokejovou specialitu či míchaný komeťácký drink. V pěkných letních dnech vás jistě potěší velká venkovní zahrádka umístěná v těsné blízkosti minigolfového hřiště. Posledním sektorem je VIP salonek, ideální místo pro soukromé či firemní oslavy a speciální dětské párty. 

Kometa Pub je velkolepým, moderním sportbarem se vším všudy. K dispozici je 10 velkých plazmových obrazovek, včetně velkoplošné projekce z dataprojektoru. Veškerá sportovní utkání zde lze sledovat v jedinečné atmosféře.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
V této restauraci jsme byli už několikrát ,ale prvně mě velice zklamalo jídlo . bylo to nejhorší jídlo co jsme u nich měli . Smažený sýr byl studenější a smažené kuřecí řizečky se odněkud dováží a přišlo nám to jako by to bylo nějaké pomleté maso a podobně. Rozhodli jsme se ,že už nepřijdeme.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde již po několikáté a vždy jsme byli spokojeni ,jen dnes jsme dostali kuřecí řízky zmrzlé a číšnice nám jídlo odnesla s omluvou a kuchař vzal tyto zmrzlé řízky a ohřál je a donesli nám je zpět.Tak nevím zda ještě někdy příjdem . Asi kuchař neměl svůj den.
Restaurace Kometa Pub
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO