Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 69x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kolonial

Přehled hodnocení
84% celkově
81% personál
87% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 29x
3 9x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi prijemna bajkerska restaurace. Potesi kazdeho kdo mam e kolum vztah. Ceny sly nedavno vcelku vyrazne nahoru, ale porad to stoji za to.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nekuřácká restaurace v centru Prahy kousek od Staroměstského náměstí. Interiér je příjemný, personál taky dobrý, jídlo výtečné, pivo výborné, akorát ceny jsou trošku vyšší. Doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s nejoriginálnějším prostředím v Praze. Zejména cyklisté se tu budou cítít jako v ráji - kola všech podob uvidíte všude, kam se podíváte. Místo barových židlí tu najdete sedla. Jídlo je velmi dobré, na obsluze je trochu vidět, že si jen plní povinnosti.
Celkově     
personál 2
prostředí 5
jídlo 1
Až do této návštěvy se jednalo o můj vcelku oblíbený podnik, který jsem v této části města rád. Bohužel na přinesení jídla pro dvě osoby jsme čekali skoro 60 minut. Na dotaz, kdy dostaneme jídlo po 50 minutách čekání, mi servírka s klidem řekla, že musíme počkat, že v kuchyni dělají jídla postupně. Vrcholem všeho bylo, že kuřecí, které jsem dostal na talíři, bylo nedodělané a místy krvavé. To, že se člověk musel personál vždy nahánět očním kontaktem alespoň 5 minut považuji za detail... Po této návštěvě škrtám restauraci ze seznamu potenciální míst, kam bych chodil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Máte rádi koleno? Potom musíte navštívit Koloniál a dát si TO KOLENO! Považuji se za milovníka žebírek a kolen a TO KOLENO je opravdu nejfamóznější koleno, které jsem při svých cestách po zemích českých potkal. Šťavnaté maso, které jde dobře od kosti a na kterém je dokonale křupavá a propečená kůrčička. Zkuste a budete nadšeni ;) PS: Doporučuji přiobjednat křen a hořčici.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prumerna restaurace, velice dobra lokalita, s prateli na vecer si sednout na pivo je to idealni, jidlo se da, maji tu kupodivu dobre ceny ikdyz je to v drahem centru
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
V Kolonialu je opravdu milé na rande i na večeři s přáteli. Je tu sice celkem rušno, ale jídlo (především tatarák) stojí opravdu zato. Obsluha je taktéž milá a příjemná, až na některé výjimky.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V koloniálu jsme nebyli poprvé, při minulé návštěvě jsme měli výborné kuřecí křídla, tak jsme zašli znovu tentokrát pouze na tatárák, který byl opět výborný stejně jako křídla při předchozí návštěvě.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je to velica dobrá a prostředí je kombinace pivnice a rodinného podniku. Moc jsem si pochutnal a oceňuji čepovaný Birell, který je spíše výjimkou. Doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO