Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolonial

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
86% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 29x
3 10x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí na posezení s přáteli či rodinou. Nabízí široký výběr výborných jídel a mají skvělé pivo. Rozhodně stojí za návštěvu, jen v období svátků obsluha byla občas pomalejší. Nicméně skvělé jako vždy!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Koloniálu docela pravidelně. Při této návštěvě se stalo poprvé, že jsme čekali skoro 10 minut na obsloužení, když slečna přišla, nic si nezapsala, že si vše pamatuje. Nepamatovala. Nicméně výměna proběhla bez problémů. Jídlo bylo nakonec jako vždy výborné. Za mě velké plus za porcelánové podtácky.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nám bohužel neposkytla žádný nadstandardní zážitek, spíše naopak. Obsluha sice příjemná, ale jídlo průměr (spíše pod) a předražené pivo Kozel/Plzeň (0,5l oboje za 58 Kč). Do toho zmatený koncept cyklohospody, který místy vůbec nedával smysl ("Kolo je jako dobré pivo, čím déle ho piješ, tím více ho miluješ.")
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi prijemna bajkerska restaurace. Potesi kazdeho kdo mam e kolum vztah. Ceny sly nedavno vcelku vyrazne nahoru, ale porad to stoji za to.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nekuřácká restaurace v centru Prahy kousek od Staroměstského náměstí. Interiér je příjemný, personál taky dobrý, jídlo výtečné, pivo výborné, akorát ceny jsou trošku vyšší. Doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s nejoriginálnějším prostředím v Praze. Zejména cyklisté se tu budou cítít jako v ráji - kola všech podob uvidíte všude, kam se podíváte. Místo barových židlí tu najdete sedla. Jídlo je velmi dobré, na obsluze je trochu vidět, že si jen plní povinnosti.
Celkově     
personál 2
prostředí 5
jídlo 1
Až do této návštěvy se jednalo o můj vcelku oblíbený podnik, který jsem v této části města rád. Bohužel na přinesení jídla pro dvě osoby jsme čekali skoro 60 minut. Na dotaz, kdy dostaneme jídlo po 50 minutách čekání, mi servírka s klidem řekla, že musíme počkat, že v kuchyni dělají jídla postupně. Vrcholem všeho bylo, že kuřecí, které jsem dostal na talíři, bylo nedodělané a místy krvavé. To, že se člověk musel personál vždy nahánět očním kontaktem alespoň 5 minut považuji za detail... Po této návštěvě škrtám restauraci ze seznamu potenciální míst, kam bych chodil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Máte rádi koleno? Potom musíte navštívit Koloniál a dát si TO KOLENO! Považuji se za milovníka žebírek a kolen a TO KOLENO je opravdu nejfamóznější koleno, které jsem při svých cestách po zemích českých potkal. Šťavnaté maso, které jde dobře od kosti a na kterém je dokonale křupavá a propečená kůrčička. Zkuste a budete nadšeni ;) PS: Doporučuji přiobjednat křen a hořčici.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prumerna restaurace, velice dobra lokalita, s prateli na vecer si sednout na pivo je to idealni, jidlo se da, maji tu kupodivu dobre ceny ikdyz je to v drahem centru
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
V Kolonialu je opravdu milé na rande i na večeři s přáteli. Je tu sice celkem rušno, ale jídlo (především tatarák) stojí opravdu zato. Obsluha je taktéž milá a příjemná, až na některé výjimky.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO