Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 86x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolonial

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
88% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 42x
3 12x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutnalo mi úplně všechno. Okurková limonáda, paštika, To koleno, k nimž skvěle ladila dokonalá obsluha 22.6.2017 večer. Prostředí nemá chybu, jen mi ve vedru chyběly větráky, nebo klimatizace. Lidi, běžte a tam a neuděláte chybu ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je sice trochu dražší, ale na svou lokalitu v centru prahy je to takový cenový průměr. Takze ideální na oběd! Zvlášť pokud se k tomu přičte kvalita jidla a pestrá týdenní nabídka menu. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Pěkné prostředí, milý personál. Jídlo trochu přesolené, zejména jídlo pro děti. Ale celkově spokojenost, urcite se vrátíme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vaši restauraci jsem poprvé navštívil 1. května 2012. Protože jsem cyklista (závislák), byl jsem tehdy před 5-ti lety koupit u Štěrby nějaký materiál. Při té příležitosti jsem dostal voucher do Vaší restaurace. Od té doby se u Vás občas s přáteli zastavím. Tentokrát to bylo s mou mladší dcerou. Oba jsme odcházeli spokojeni a v dobré náladě. Váš podnik má osobitou atmosféru. Jirka Kubový http://www.kubovy.estranky.cz/fotoalbum/cyklistika/2012-kolonial/
Restaurace Kolonial Restaurace Kolonial Restaurace Kolonial
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do Koloniálu vodím svoje zahraniční přátele, neb sama nejsem moc velký fanda české kuchyně, ale tady si vyberu i já. Prostředí vždy ohromí každého mého hosta :) Obsluha je velmi milá a profesionální, jídlo i pivo velmi dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace ma svou atmosferu. Rad tu chodim na poledni menu, ktera nejsou nikterak ochuzena. Temer na kazdem druhu jidla si tu pochutnam. Navic k jidlu podavaji vodu nebo vlastni limonadu zdarma. Pruznost obsluhy je skvela.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila s přítelkyní, na oslavu mých nedávných narozenin. Rezervaci jsem si udělala, ale jak jsem zjistila, nebyla nutná, v podniku bylo volno. Servírka byla milá a rychle nás obsloužila, zeptala se jak nám chutnalo a jestli máme ještě nějaké přání. Bohužel mě zklamalo to, že jsem dostala od kamarádky kytici růží, která ležela na stole a ani se nezeptala, jestli nechci na květiny vázu. V takovém podniku by to mělo být samzřejmostí bez ptaní.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO