Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 67x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kolonial

Přehled hodnocení
81% celkově
79% personál
86% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 29x
3 9x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s nejoriginálnějším prostředím v Praze. Zejména cyklisté se tu budou cítít jako v ráji - kola všech podob uvidíte všude, kam se podíváte. Místo barových židlí tu najdete sedla. Jídlo je velmi dobré, na obsluze je trochu vidět, že si jen plní povinnosti.
Celkově     
personál 2
prostředí 5
jídlo 1
Až do této návštěvy se jednalo o můj vcelku oblíbený podnik, který jsem v této části města rád. Bohužel na přinesení jídla pro dvě osoby jsme čekali skoro 60 minut. Na dotaz, kdy dostaneme jídlo po 50 minutách čekání, mi servírka s klidem řekla, že musíme počkat, že v kuchyni dělají jídla postupně. Vrcholem všeho bylo, že kuřecí, které jsem dostal na talíři, bylo nedodělané a místy krvavé. To, že se člověk musel personál vždy nahánět očním kontaktem alespoň 5 minut považuji za detail... Po této návštěvě škrtám restauraci ze seznamu potenciální míst, kam bych chodil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Máte rádi koleno? Potom musíte navštívit Koloniál a dát si TO KOLENO! Považuji se za milovníka žebírek a kolen a TO KOLENO je opravdu nejfamóznější koleno, které jsem při svých cestách po zemích českých potkal. Šťavnaté maso, které jde dobře od kosti a na kterém je dokonale křupavá a propečená kůrčička. Zkuste a budete nadšeni ;) PS: Doporučuji přiobjednat křen a hořčici.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prumerna restaurace, velice dobra lokalita, s prateli na vecer si sednout na pivo je to idealni, jidlo se da, maji tu kupodivu dobre ceny ikdyz je to v drahem centru
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
V Kolonialu je opravdu milé na rande i na večeři s přáteli. Je tu sice celkem rušno, ale jídlo (především tatarák) stojí opravdu zato. Obsluha je taktéž milá a příjemná, až na některé výjimky.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V koloniálu jsme nebyli poprvé, při minulé návštěvě jsme měli výborné kuřecí křídla, tak jsme zašli znovu tentokrát pouze na tatárák, který byl opět výborný stejně jako křídla při předchozí návštěvě.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je to velica dobrá a prostředí je kombinace pivnice a rodinného podniku. Moc jsem si pochutnal a oceňuji čepovaný Birell, který je spíše výjimkou. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný rodinný oběd, všichni si pochutnali a hlavně dědeček ocenil čepovaný Birell. Kachna se zelim , špízy i salát super, na dezert už nezbylo v břiše místo- tak příště! Děkujeme :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsem nebyla poprvé, ale tentokrát byla návštěva drobným zklamáním, protože obsluha zapomněla na jedno jídlo (což se samozřejmě může stát a mám pro to pochopení), ale i po výběru náhradního jídla, které dle obsluhy mělo být rychle hotovo jsme čekali dalších 20 minut a po donesení byl kozí sýr na salátu s kozím sýrem neudělaný a podivné konzistence. Za toto dávám mínus body, ale jinak si část naší skupiny pochutnala na koleni a pivo bylo tradičně velmi dobré. Asi jsme měli jen špatný den:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO