Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 75x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolonial

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
86% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 36x
3 11x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
To koleno!!! Zebra taktez vyborna. K tomu vyborna Plzen. Nemam co vytknout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace zajdeme občas s kolegou na oběd. Jídlo je tu moc dobré, bohužel trochu dražší, takže na každodenní obědvání to bohužel není. Vzhledem k lokalitě je to ovšem pochopitelné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí restaurace je příjemné. Personál milý a všímavý. Polívky tu bývají vynikající, hlavní jídla chuťově vyvážená, chutná, jednoduchá, občas v neobvyklých kombinacích. Restaurace je dle mého sázka na kvalitu.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemný interiér a skvělá poloha restaurace v centru kousek od metra i tramvaje. Velmi vstřícná obsluha, jako mínus vidím jen podle mě neadekvátní ceny jídla - jsou velmi vysoké, přitom kvalita a úroveň pokrmů ceně úplně neodpovídá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace, prostředí je příjemné. V pátek odpoledne spíše poloprázdná. Byli jsme pouze na kávu a polévku, ale nemůžeme si stěžovat. Snad jen cena za lahvičku vody byla dost neúměrná - stejná jako za latte. Obsluha bezproblémová.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí na posezení s přáteli či rodinou. Nabízí široký výběr výborných jídel a mají skvělé pivo. Rozhodně stojí za návštěvu, jen v období svátků obsluha byla občas pomalejší. Nicméně skvělé jako vždy!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Koloniálu docela pravidelně. Při této návštěvě se stalo poprvé, že jsme čekali skoro 10 minut na obsloužení, když slečna přišla, nic si nezapsala, že si vše pamatuje. Nepamatovala. Nicméně výměna proběhla bez problémů. Jídlo bylo nakonec jako vždy výborné. Za mě velké plus za porcelánové podtácky.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nám bohužel neposkytla žádný nadstandardní zážitek, spíše naopak. Obsluha sice příjemná, ale jídlo průměr (spíše pod) a předražené pivo Kozel/Plzeň (0,5l oboje za 58 Kč). Do toho zmatený koncept cyklohospody, který místy vůbec nedával smysl ("Kolo je jako dobré pivo, čím déle ho piješ, tím více ho miluješ.")

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO