Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolonial

První pražská cyklistická restaurace v samotném centru hlavního města. Každého milovníka i laika, který sem tam usedne na stroj zvaný KOLO potěší interiér restaurace, prostředí, atmosféra a především kvalitní česká kuchyně. Tu podtrhuje bohatá nabídka 6 druhů točených a 6 druhů lahvových piv. Celou atmosféru dokresluje cyklistická projekce, kde mohou být i Vaše záběry.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí na posezení s přáteli či rodinou. Nabízí široký výběr výborných jídel a mají skvělé pivo. Rozhodně stojí za návštěvu, jen v období svátků obsluha byla občas pomalejší. Nicméně skvělé jako vždy!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Koloniálu docela pravidelně. Při této návštěvě se stalo poprvé, že jsme čekali skoro 10 minut na obsloužení, když slečna přišla, nic si nezapsala, že si vše pamatuje. Nepamatovala. Nicméně výměna proběhla bez problémů. Jídlo bylo nakonec jako vždy výborné. Za mě velké plus za porcelánové podtácky.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace nám bohužel neposkytla žádný nadstandardní zážitek, spíše naopak. Obsluha sice příjemná, ale jídlo průměr (spíše pod) a předražené pivo Kozel/Plzeň (0,5l oboje za 58 Kč). Do toho zmatený koncept cyklohospody, který místy vůbec nedával smysl ("Kolo je jako dobré pivo, čím déle ho piješ, tím více ho miluješ.")
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO