Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 67x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kolonial

První pražská cyklistická restaurace v samotném centru hlavního města. Každého milovníka i laika, který sem tam usedne na stroj zvaný KOLO potěší interiér restaurace, prostředí, atmosféra a především kvalitní česká kuchyně. Tu podtrhuje bohatá nabídka 6 druhů točených a 6 druhů lahvových piv. Celou atmosféru dokresluje cyklistická projekce, kde mohou být i Vaše záběry.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s nejoriginálnějším prostředím v Praze. Zejména cyklisté se tu budou cítít jako v ráji - kola všech podob uvidíte všude, kam se podíváte. Místo barových židlí tu najdete sedla. Jídlo je velmi dobré, na obsluze je trochu vidět, že si jen plní povinnosti.
Celkově     
personál 2
prostředí 5
jídlo 1
Až do této návštěvy se jednalo o můj vcelku oblíbený podnik, který jsem v této části města rád. Bohužel na přinesení jídla pro dvě osoby jsme čekali skoro 60 minut. Na dotaz, kdy dostaneme jídlo po 50 minutách čekání, mi servírka s klidem řekla, že musíme počkat, že v kuchyni dělají jídla postupně. Vrcholem všeho bylo, že kuřecí, které jsem dostal na talíři, bylo nedodělané a místy krvavé. To, že se člověk musel personál vždy nahánět očním kontaktem alespoň 5 minut považuji za detail... Po této návštěvě škrtám restauraci ze seznamu potenciální míst, kam bych chodil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Máte rádi koleno? Potom musíte navštívit Koloniál a dát si TO KOLENO! Považuji se za milovníka žebírek a kolen a TO KOLENO je opravdu nejfamóznější koleno, které jsem při svých cestách po zemích českých potkal. Šťavnaté maso, které jde dobře od kosti a na kterém je dokonale křupavá a propečená kůrčička. Zkuste a budete nadšeni ;) PS: Doporučuji přiobjednat křen a hořčici.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO