Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 75x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolonial

První pražská cyklistická restaurace v samotném centru hlavního města. Každého milovníka i laika, který sem tam usedne na stroj zvaný KOLO potěší interiér restaurace, prostředí, atmosféra a především kvalitní česká kuchyně. Tu podtrhuje bohatá nabídka 6 druhů točených a 6 druhů lahvových piv. Celou atmosféru dokresluje cyklistická projekce, kde mohou být i Vaše záběry.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemný interiér a skvělá poloha restaurace v centru kousek od metra i tramvaje. Velmi vstřícná obsluha, jako mínus vidím jen podle mě neadekvátní ceny jídla - jsou velmi vysoké, přitom kvalita a úroveň pokrmů ceně úplně neodpovídá.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace, prostředí je příjemné. V pátek odpoledne spíše poloprázdná. Byli jsme pouze na kávu a polévku, ale nemůžeme si stěžovat. Snad jen cena za lahvičku vody byla dost neúměrná - stejná jako za latte. Obsluha bezproblémová.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO