Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 69x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kolonial

První pražská cyklistická restaurace v samotném centru hlavního města. Každého milovníka i laika, který sem tam usedne na stroj zvaný KOLO potěší interiér restaurace, prostředí, atmosféra a především kvalitní česká kuchyně. Tu podtrhuje bohatá nabídka 6 druhů točených a 6 druhů lahvových piv. Celou atmosféru dokresluje cyklistická projekce, kde mohou být i Vaše záběry.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi prijemna bajkerska restaurace. Potesi kazdeho kdo mam e kolum vztah. Ceny sly nedavno vcelku vyrazne nahoru, ale porad to stoji za to.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nekuřácká restaurace v centru Prahy kousek od Staroměstského náměstí. Interiér je příjemný, personál taky dobrý, jídlo výtečné, pivo výborné, akorát ceny jsou trošku vyšší. Doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace s nejoriginálnějším prostředím v Praze. Zejména cyklisté se tu budou cítít jako v ráji - kola všech podob uvidíte všude, kam se podíváte. Místo barových židlí tu najdete sedla. Jídlo je velmi dobré, na obsluze je trochu vidět, že si jen plní povinnosti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO