Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 233x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Stodůlky

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 72x
4 125x
3 30x
2 5x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tradiční česká obtěžklá kuchyně a posedávání u piva v hlučném prostředí už moc netáhne. Pokud by byla v blízké okolí jiná volba, asi bych sem nešel. Uspěchaný číšníci, kteří ve chvatu nepochytí objednávku správně a jsou pak nedorozumění, to není sexi ani příjemné. Pivo je tak dobré, jak běžně může být při podání z tanku -v tom není žádná rocket-science. Jídlo - i tradiční CZ těžké jídlo se dá podat moderně a to tady nemají moc zmáklé. Unuděné maso s omáčkami letem-světem, obyč burgry s prosušenou mletou flákotou, saláty bez fantazie, BBQ věci bez přidané hodnoty v lázni prefabrikovaných omajd. Ačkoliv suroviny jsou velice kvalitní a čerstvé, přidaná gastro-hodnota je průměr nebo lepší standard, nečekejte tedy nějaký extrémní gastro zážitek. Prostě pivní knajpa s rádoby profi provedením a backingem z penězi-naboostované franšízy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvuji poměrně pravidelně. Jako obvykle jsme byli spokojení. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá, cena je přijatelná :-) Rádi přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezký večer:-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolkovna na Stodůlkách se snad vždy plná. Alespoň vždy, když sem zajdu, jsou tu spousty hostů. Jídlo tu mají výborně připravené a ani koktejly nejsou špatné. To se musí uznat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
jídlo docela ujde, obsluha naprosto šílená. Objednám si 2 malé bagetky, obsluha donese 2 páry malých bagetek a zbytek pobytu je nasraná, že jsem další 2 kusy odmítl. Točená Opočenská zmrzlina má poloviční porci než naproti v KB a je za vyšší cenu. Občas nemám na výběr, ale vždycky si velmi rozmyslím, jestli tam opravdu musím jít.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Páteční návštěva byla opravdu zážitek, kuchař mi ke grilovaným křidélkám přidal staré kuřecí paličky, asi mu bylo líto je vyhodit. Po upozornění nepřišla žádná omluva, ani uznání chyby prostě nic. Stát se to může, to chápu. Zaplatil jsem tedy a odešel, už tam nepujdu. Kdo má problémy se zacpou zajděte tam doporučuji. Rádi vám s ní pomohou ;). Škoda, že nikdo z personálu neměl koule přijít a říci alespoň sorry.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO