Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl

Velikonoční menu

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 2. 4. - 11. 4. 2021
    • Místo:
    • Restaurace Kolkovna Stodůlky (Siemensova 2717/4, Praha)

Popis akce

Na Velikonoce pro vás tým všech našich šéfkuchařů připravil skutečnou chuťovou lahůdku ctící velikonoční tradici. Svátečně si pochutnejte na skvělé nadýchané jarní nádivce s uzenou krkovicí a špenátem. Dále na hlavním chodu – křehkém jehněčím s voňavým rozmarýnem, česnekem, špenátem a šťouchanými brambory. Jako zákusek náš oblíbený domácí rebarborový koláč s jahodami. A k tomu vám na zapití přibalíme ještě 2 Pepsi Coly 0,33 l.

Objednávejte ZDE >> bit.ly/KolkovnaEshop

Přejeme vám veselé Velikonoce

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba