Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 202x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Stodůlky

Na západě Prahy, u stanice metra Stodůlky, naleznete nově vznikající čtvrť Západní město, ale také administrativní centrum City West, ve kterém sídlí nejnovější z pražských Kolkoven – Kolkovna Stodůlky. Ta nabízí svým zákazníkům tankové pivo Pilsner Urquell a tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, doplněnou o saláty a vybrané speciality světové kuchyně.

Design prostoru je stylizován do období první republiky ve spojení s moderními prvky odpovídajícími současným požadavkům dnešní restaurace. Vévodí mu typický výčep s měděným krytem společně s neobvyklým konceptem otevřené kuchyně. Přijďte si do Kolkovny Stodůlky udělat pohodlí a zažijte jedinečný gastronomický zážitek. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Pivo dobré, jídlo dobré, obsluha v pohodě, prostředí skvělé, ceny tak akorát.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Kolkovny chodíme často s přáteli, dali jsme si XXL burger, který nás bohužel nenadchl, ale Kolkovna trhaný vepřový burger byl naopak vynikající !!!! úplně jiná bulka, jiné hranolky než u hovězího burgeru a celkově byl famózní. Dobré víno, pivo, příjemná obsluha i prostředí. Určitě zase přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolkovna Stodůlky se nachází u kancelářského komplexu. Přes obědy tu sice bývá plněji, ale to je běžné. Každopádně si na nic nemůžu stěžovat, protože personál mě obsloužil velmi rychle. Jídlo je tu super.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO