Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 242x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Stodůlky

Na západě Prahy, u stanice metra Stodůlky, naleznete nově vznikající čtvrť Západní město, ale také administrativní centrum City West, ve kterém sídlí nejnovější z pražských Kolkoven – Kolkovna Stodůlky. Ta nabízí svým zákazníkům tankové pivo Pilsner Urquell a tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, doplněnou o saláty a vybrané speciality světové kuchyně.

Design prostoru je stylizován do období první republiky ve spojení s moderními prvky odpovídajícími současným požadavkům dnešní restaurace. Vévodí mu typický výčep s měděným krytem společně s neobvyklým konceptem otevřené kuchyně. Přijďte si do Kolkovny Stodůlky udělat pohodlí a zažijte jedinečný gastronomický zážitek. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s vynikající obsluhou a slušným jídlem. přišla bych zase i s přáteli a s miminkem. Pivo bylo také ok. Oceňují venkovní posezení, obzvláště teď v létě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
NESERIÓZNÍ: Podnik potvrdí rezervaci pro 10 osob na terase/zahrádce, kterou následně neumožní sražením stolů k sobě. Personál nepravdivě argumentuje o rezervačním formuláři, který údajně neřeší umístění rezervace (dovnitř/ven); evidentně nepracuje s poznámkou ve formuláři; vysoká úroveň dodržování interních předpisů na úkor empatie. Personál neumí pomoci se zajištěním jízdního kola proti krádeži - uvnitř nelze, zámek na kolo k zapůjčení nemají, přestože potřeba zajištění vznikla nesprávnou komunikací podniku při rezervaci. Závěr: Nedoporučuji pro venkovní rezervaci pro větší skupinu osob. Při návštěvě na kole pak nezapomeňte vlastní zámek, pokud nebudete v menším počtu osob sedět venku. Mirek
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO