Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 232x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Stodůlky

Na západě Prahy, u stanice metra Stodůlky, naleznete nově vznikající čtvrť Západní město, ale také administrativní centrum City West, ve kterém sídlí nejnovější z pražských Kolkoven – Kolkovna Stodůlky. Ta nabízí svým zákazníkům tankové pivo Pilsner Urquell a tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, doplněnou o saláty a vybrané speciality světové kuchyně.

Design prostoru je stylizován do období první republiky ve spojení s moderními prvky odpovídajícími současným požadavkům dnešní restaurace. Vévodí mu typický výčep s měděným krytem společně s neobvyklým konceptem otevřené kuchyně. Přijďte si do Kolkovny Stodůlky udělat pohodlí a zažijte jedinečný gastronomický zážitek. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tradiční česká obtěžklá kuchyně a posedávání u piva v hlučném prostředí už moc netáhne. Pokud by byla v blízké okolí jiná volba, asi bych sem nešel. Uspěchaný číšníci, kteří ve chvatu nepochytí objednávku správně a jsou pak nedorozumění, to není sexi ani příjemné. Pivo je tak dobré, jak běžně může být při podání z tanku -v tom není žádná rocket-science. Jídlo - i tradiční CZ těžké jídlo se dá podat moderně a to tady nemají moc zmáklé. Unuděné maso s omáčkami letem-světem, obyč burgry s prosušenou mletou flákotou, saláty bez fantazie, BBQ věci bez přidané hodnoty v lázni prefabrikovaných omajd. Ačkoliv suroviny jsou velice kvalitní a čerstvé, přidaná gastro-hodnota je průměr nebo lepší standard, nečekejte tedy nějaký extrémní gastro zážitek. Prostě pivní knajpa s rádoby profi provedením a backingem z penězi-naboostované franšízy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvuji poměrně pravidelně. Jako obvykle jsme byli spokojení. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá, cena je přijatelná :-) Rádi přijdeme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO