Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 168x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Stodůlky

Na západě Prahy, u stanice metra Stodůlky, naleznete nově vznikající čtvrť Západní město, ale také administrativní centrum City West, ve kterém sídlí nejnovější z pražských Kolkoven – Kolkovna Stodůlky. Ta nabízí svým zákazníkům tankové pivo Pilsner Urquell a tradiční českou kuchyni v moderním pojetí, doplněnou o saláty a vybrané speciality světové kuchyně.

Design prostoru je stylizován do období první republiky ve spojení s moderními prvky odpovídajícími současným požadavkům dnešní restaurace. Vévodí mu typický výčep s měděným krytem společně s neobvyklým konceptem otevřené kuchyně. Přijďte si do Kolkovny Stodůlky udělat pohodlí a zažijte jedinečný gastronomický zážitek. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavé prostředí a výborné pokrmy i pivo. To tato restaurace nabízí, mám ji kousek od baráku a vzdy jsem byl spokojený s jídlem. Obsluha také milá, bohužel už jsem se setkal i s číšníkem, který se tvářil mně chce zabít, pravděpodobně protože jsme si sedli nahoru a jemu se nechtělo do schodů, nebo nevím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
ýborná restaurace. Vyber jídel dostačující, kvalita je standardně výborná a obsluha ne ma problem se sebezvlastnejsim přáním. Hodne oceňuji i zimní a letní jídelnu lístek - tady vaří lide, co používají mozek:-) jíme u nich uz druhym rokem a zatim nikdy nezklamali!:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO