Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 272x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 102x
4 127x
3 31x
2 9x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
This restaurant has a good staff, very friendly and polite, plus they could communicate in different languages (Czech, English and Russian). Service really quick, drinks bring to us in 2 min and main dishes in 10 min, this is really fast as for me. Beer was really good, we ordered resane pivo. The main dishes were good, not the best what I eated, but tasty.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi prijemne prostredi, mila a rychla obsluha. Vyborne plzenske pivo a super jidlo na ktere necekate vice nez dedet minut. Meli jsme kureci kridylka, ktera vrele doporucujeme.
Restaurace Kolkovna Savarin Restaurace Kolkovna Savarin Restaurace Kolkovna Savarin
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo fajn. Delší doba čekání na placení
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Klasická plzeňka. Pivo dobré, občas pod míru. Velkou výhodou je letní venkovní zahrádka a tak trochu únik z ruchu absolutního centra Prahy. Restaurace je prakticky schovaná v jádru bloku domů. Uvnitř je "rozdělen" prostor pro kuřáky a nekuřáky. Osobně si vždy vybírám prostor pro nekuřáky. Mají vynikají gulášovou polévku, na lístku figurují osvědčené české tradiční speciality.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Přišla jsem na oběd, u vchodu jsem pozdravila ČESKY 3pracovníky této pobočky, dokonce jsem se opakovala, kdyby mě náhodou přeslechli, ale bohužel žádná odpověď. Přestože restaurace byla poloprázdná, trvalo dlouho než k nám obsluha přišla. Po delším očním kontaktu k nám přišla servírka se slovy "Máte?" A na to jsem odvětila "Prosím?", servírka se na mě překvapeně podívala a drzým tónem řekla mi, že nevěděla, že mluvím česky. Nedočkala jsem se omluvila. Obsluha by si měla uvědomit, že mimo jídla, jsou také vizitkou této restaurace.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jidlo opravdu nic moc, gulasovka husta moucna kejda a vrabci na 200g maso studene a mozna bych doporucil opravu vahy, protoze jestli maso vazilo 100g tak to bylo moc. Chudaci turisti
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
We asked for a quick service, because we had limited time, and they did very fast drink and food. We suggest the place.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO