Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 321x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

Přehled hodnocení
82% celkově
79% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 119x
4 147x
3 39x
2 13x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla ochotna a vstricna. Jidlo jsme dostali rychle a vse bylo velmi chutne.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
The duck was a bit dry, as was the goose. We were a little disappointed. I had read about St. Martin as part of my visit to Prague (St. Martin in the Wall), and discovered that the Czechs eat goose on St. Martin's Day. Sounded like a fun adventure. The wine we had was lovely and the server was very nice. The service was fine by Czech standards. If you like potato dumplings that are nice and heavy you will like their's. My friend's duck was on a lovely bed of lentils, garbanzo beans, and barley -- that was the highlight of the meal. Oh, I enjoyed the cucumber lemonade. I had an even better cucumber lemonade at a Bohemian bagel place in the castle district today, however. Really enjoying the refreshing lemonades and juices.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Kolkovny Savarin jsme na večeři vzali téměř dvacetičlennou skupinu zahraničních hostů. Cizince sem vodíme rádi, neboť v Kolkovně vidíme pěkný příklad české restaurace s velice živou atmosférou, kde personál se rozhodně nenudí. Všichni kmitali a našemu dlouhému stolu se velice mile a ochotně věnovali. Príma je, že na jídelním lístku cizinci naleznou sekci s typicky českými jídly a k dispozici jsou menu v anglickém jazyce. Pivo tam mají velice dobré a veškeré jídlo si hosté též pochvalovali. Zkráceně řečeno, byli naprosto nadšeni a kdybychom druhý den ráno nemuseli brzy vstávat a pokračovat v odborném semináři, zůstali bychom i déle než tři hodiny.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha neprofesionální.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí a i když se restaurace nachází v centru bylo volno. Pilsner Urquell skvělé kvality a všechna jídla byla výborná a pěkně servírovaná. Obsluha byla milá a pozorná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme se stavili na rychlý oběd. Vybrali jsme si z nabídky obědového menu, brokolicová polévka byla výborná, řízek a brambory taky. Obsluha byla příjemná a rychlá, prostředí jako vždy příjemné.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Velmi neprijemna servirka, chtelo by to vice asertivity a vice trpelivosti. Taky by bylo fajn se usmivat srdcem a ne jen na oko. Vzali jsme tam navstevu a skoro jsem se stydela, priste pujdeme asi jinam, tady z nas nikdo nadseny bohuzel nebyl. Jidla docela fajn, v restauraci je hluk, spatne vyresena akustika. Skoda.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO