Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 197x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 73x
4 97x
3 19x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Katastrofa ve vsem - hlavne otřesny pristup personálu (opilý číšník), jidlo podprůměrně, nevyhovující stul, ponure prostředí, nelíbilo se nam tu.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Zel musim hodnotit navstevu negativně - vybrán snad nejhorší stul, ktery mohl byt. Večerní atmosféra restaurace nestojí za nic - tma, chybě osvětlení, skoro se nedal precist jídelní listek. Číšníci neumí anglicky a kdyz uz se o neco snažili, byla to spis tragikomedie. Navic jdme se shodli, ze jeden z číšníci byl opilý (mj. pri odchodu malem na nas prevrhl jidlo). Na to, ze je restaurace v centru Prahy, tragédie ve vsem. Skoda, driv jsme sem chodili radi, sem uz ale zahraniční hosty ani kamarády nevezmeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace je baby friendly, coz ocenuji, mam tri deti. Personal je vyborny, pozorny, mily. Jidlo nenadchne ani neurazi, ale zadne wow jsem nezazila. Restauraci ale vzhledem k jejimu pratwlskemu prostredi rozhodne doporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Kolkovny se s rodinou vždy rádi vracíme. Vše bylo pořádku, personál byl milý a jídlo taktéž bylo vyborne. Velky vyber jidla a dobre piva. Muzu jen doporucit
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Přišli jsme posedět s přáteli. V Kolkovně nás čekalo opravdu pěkné prostředí. Všem mohu doporučit. Často chodíme do Kolkoven po celé Praze a moc lepších podniků neznám.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedá mi to, ale musím Vám doporučit vyzkoušet i nabídku zdejších dezertů. Přítel si nemůže vynachválit jejich citronový cheesecake s čerstvými jahodami. Musím potvrdit, že je luxusní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kolkovnu volím vždy, pokud chci jít na jistotu. Nikdy jsem se tu nesetkala s něčím, co by mě od dalších návštěv tohoto podniku odradilo. Nejvíc mi tu chutnala grilovaná pikantní kuřecí křidélka.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO