Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 321x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

V samém srdci historické Prahy, zcela odděleně od okolního hluku nejrušnější pražské třídy Na příkopě, najdete v dvorním traktu Paláce Savarin, nejen prvotřídní služby, skvělé pivo a vynikající jídlo. Ale také jedinečnou atmosféru klidu a pohody. Objekt je pojmenován po proslulém francouzském milovníkovi dobrého jídla a pití.

Jean Anthelme Brillat-Savarin (1755–1826), jeden z nejznámějších labužníků, gurmánů a gurmetů, je autorem citátu: „Objev nového pokrmu má více smyslu pro štěstí lidského pokolení než objev nové hvězdy.“ Kolkovna Savarin nabízí na čepu vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Savarin a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla ochotna a vstricna. Jidlo jsme dostali rychle a vse bylo velmi chutne.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
The duck was a bit dry, as was the goose. We were a little disappointed. I had read about St. Martin as part of my visit to Prague (St. Martin in the Wall), and discovered that the Czechs eat goose on St. Martin's Day. Sounded like a fun adventure. The wine we had was lovely and the server was very nice. The service was fine by Czech standards. If you like potato dumplings that are nice and heavy you will like their's. My friend's duck was on a lovely bed of lentils, garbanzo beans, and barley -- that was the highlight of the meal. Oh, I enjoyed the cucumber lemonade. I had an even better cucumber lemonade at a Bohemian bagel place in the castle district today, however. Really enjoying the refreshing lemonades and juices.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO