Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 197x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

V samém srdci historické Prahy, zcela odděleně od okolního hluku nejrušnější pražské třídy Na příkopě, najdete v dvorním traktu Paláce Savarin, nejen prvotřídní služby, skvělé pivo a vynikající jídlo. Ale také jedinečnou atmosféru klidu a pohody. Objekt je pojmenován po proslulém francouzském milovníkovi dobrého jídla a pití.

Jean Anthelme Brillat-Savarin (1755–1826), jeden z nejznámějších labužníků, gurmánů a gurmetů, je autorem citátu: „Objev nového pokrmu má více smyslu pro štěstí lidského pokolení než objev nové hvězdy.“ Kolkovna Savarin nabízí na čepu vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Savarin a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Katastrofa ve vsem - hlavne otřesny pristup personálu (opilý číšník), jidlo podprůměrně, nevyhovující stul, ponure prostředí, nelíbilo se nam tu.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Zel musim hodnotit navstevu negativně - vybrán snad nejhorší stul, ktery mohl byt. Večerní atmosféra restaurace nestojí za nic - tma, chybě osvětlení, skoro se nedal precist jídelní listek. Číšníci neumí anglicky a kdyz uz se o neco snažili, byla to spis tragikomedie. Navic jdme se shodli, ze jeden z číšníci byl opilý (mj. pri odchodu malem na nas prevrhl jidlo). Na to, ze je restaurace v centru Prahy, tragédie ve vsem. Skoda, driv jsme sem chodili radi, sem uz ale zahraniční hosty ani kamarády nevezmeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO