Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 338x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Savarin

V samém srdci historické Prahy, zcela odděleně od okolního hluku nejrušnější pražské třídy Na příkopě, najdete v dvorním traktu Paláce Savarin, nejen prvotřídní služby, skvělé pivo a vynikající jídlo. Ale také jedinečnou atmosféru klidu a pohody. Objekt je pojmenován po proslulém francouzském milovníkovi dobrého jídla a pití.

Jean Anthelme Brillat-Savarin (1755–1826), jeden z nejznámějších labužníků, gurmánů a gurmetů, je autorem citátu: „Objev nového pokrmu má více smyslu pro štěstí lidského pokolení než objev nové hvězdy.“ Kolkovna Savarin nabízí na čepu vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Savarin a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkný den, pozdní oběd a dobré jídlo v centru Prahy za rozumnou cenu. Navíc možnost výběru sezení na zahrádce nebo v klimatizovaném interiéru. Měli jsme Lososa na salátku s novým bramborem a burger, kde se povedlo medium propečení. Díky.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má hezké posezení venku na zahrádce.Neměli jsme štěstí co se výběru vína týká. V září se dle informace personálu mění vinný lístek a tak 70% nabízeného už v nabídce nebylo. Navíc donesené lahve byly vždy špatně vychlazené.Jídlo - saláty byly velice dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO