Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl

Velikonoční menu

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 2. 4. - 11. 4. 2021
    • Místo:
    • Restaurace Kolkovna Olympia (Vítězná 619/7, Praha)

Popis akce

Na Velikonoce pro vás tým všech našich šéfkuchařů připravil skutečnou chuťovou lahůdku ctící velikonoční tradici. Svátečně si pochutnejte na skvělé nadýchané jarní nádivce s uzenou krkovicí a špenátem. Dále na hlavním chodu – křehkém jehněčím s voňavým rozmarýnem, česnekem, špenátem a šťouchanými brambory. Jako zákusek náš oblíbený domácí rebarborový koláč s jahodami. A k tomu vám na zapití přibalíme ještě 2 Pepsi Coly 0,33 l.

Objednávejte ZDE >> bit.ly/KolkovnaEshop

Přejeme vám veselé Velikonoce

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno