Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 242x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Olympia

Na levém břehu Vltavy, pod Petřínem na Malé Straně, je rohový dům, jehož výstavba byla zahájena v roce 1903. Již od počátku dům sloužil téměř výhradně k restauračním účelům. Předurčení restaurace být místem, kde se setkávají lidé, potvrzuje její znovuotevření v roce 2003.

Kolkovna Olympia nabízí posezení v jednom podlaží a na venkovní zahrádce. Na jídelním lístku můžete vybírat z tradičních pokrmů vynikající české kuchyně, pochoutek k pivu, salátů a vybraných specialit světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Olympia a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pozvali jsme sem zahraničního klienta, který chtěl ochutnat českou kuchyni a pivo a vše bylo parádní. Líčka, paštika, guláš s knedlíkem a samozřejmě tanková plzeň.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud váháte, kam zajít na super oběd, doporučila bych vám třeba tuhle restauraci. Je to tu celkem příjemné prostředí a hlavně kvalitní a taky čerstvé jídlo. To se pozná.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Tuto restauraci jsem měl zařezenou jako jednu z lepších v Praze, zajít na dobré pivko a večeři s přáteli. Bohužel poslední návštěva byla pro mne velkým zklamáním (dne Pondělí, 6.3.20017, mezi 19:00 - 22:00). Bohužel se nedá hovořit o NEKUŘÁCKÉ části - obě jsou propojeny. Žádné dveře ani oddělení - rozdíl je modro - kuřácká vs. smrad nekuřácká. Čekání na pivko, pozdní dodání předkrmu "Já myslel, že chcete nakládaný sýr k rybě" :-). Určitě mažu ze svého seznamu a ostatním vůbec nedoporučím. Nakonec lze platit kartou, ale tip, a ne malý (180Kč), v hotovosti. Jde to i jinak .... Už jsou lepší!. Děkuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO