Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 189x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Olympia

Na levém břehu Vltavy, pod Petřínem na Malé Straně, je rohový dům, jehož výstavba byla zahájena v roce 1903. Již od počátku dům sloužil téměř výhradně k restauračním účelům. Předurčení restaurace být místem, kde se setkávají lidé, potvrzuje její znovuotevření v roce 2003.

Kolkovna Olympia nabízí posezení v jednom podlaží a na venkovní zahrádce. Na jídelním lístku můžete vybírat z tradičních pokrmů vynikající české kuchyně, pochoutek k pivu, salátů a vybraných specialit světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Olympia a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Nevím jestli jsme měli smůlu, ale obsluhující servírka odmítla doplnit ke stolu ubrousky s poukazem na to, že už tam jsou. Byly 3 pro 5 hostů, výsledkem bylo, že můj zahraniční host došel k vedlejšímu stolu a ubrousky odtud přinesl. Něco tak trapného snad existovalo za socializmu, rozhodně bych to nečekal u restaurace této cenové skupiny. Ani komunikace s hosty neměla patřičnou úroveň, vše "letem světem", možná mají nedostatek personálu a hodně hostů, to nedokážu posoudit. Pro mne Kolkovna jednou a naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO