Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 232x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Olympia

Na levém břehu Vltavy, pod Petřínem na Malé Straně, je rohový dům, jehož výstavba byla zahájena v roce 1903. Již od počátku dům sloužil téměř výhradně k restauračním účelům. Předurčení restaurace být místem, kde se setkávají lidé, potvrzuje její znovuotevření v roce 2003.

Kolkovna Olympia nabízí posezení v jednom podlaží a na venkovní zahrádce. Na jídelním lístku můžete vybírat z tradičních pokrmů vynikající české kuchyně, pochoutek k pivu, salátů a vybraných specialit světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Olympia a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato pobočka Kolkovny mě nikdy nezklamala. Je to tím, že kuchyně tu servíruje pokrmy vždy na výbornou. Personál a číšnici jsou tu také velmi přátelští. Já jsem tu spokojena.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na pivo a českou klasiku s přáteli ideální hospoda. Personál rychlý, prostředí hlučné, ale příjemné, jídlo lepší průměr. Nutná rezervace. Brzy určitě zajdeme znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO