Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 162x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Olympia

Na levém břehu Vltavy, pod Petřínem na Malé Straně, je rohový dům, jehož výstavba byla zahájena v roce 1903. Již od počátku dům sloužil téměř výhradně k restauračním účelům. Předurčení restaurace být místem, kde se setkávají lidé, potvrzuje její znovuotevření v roce 2003.

Kolkovna Olympia nabízí posezení v jednom podlaží a na venkovní zahrádce. Na jídelním lístku můžete vybírat z tradičních pokrmů vynikající české kuchyně, pochoutek k pivu, salátů a vybraných specialit světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Olympia a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Průměrné jídlo, obsluha spíše podprůměr. Oproti jiným Kolkovnám v Praze celkově slabší. Jediné plus, výborné plzeňské pivo a velká nabídka jídel, z kterých si vybere každý.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik příjemný, obsluha fajn, i když by mohla někdy chodit častěji (návštěva od návštěvy). Jídlo dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Veškeré Kolkovny jsou dobré svým konceptem, ale v Kolkovně na uÚjezdu si vždy připadám jako "za starých časů". Možná atmosférou čtvrti, snad skvělou obsluhou, ale je to super.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO