Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 388x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Celnice

V době, kdy pražští stavitelé začali s výstavbou budovy určené původně pro skladiště státních finančních úřadů, vařili sládci v Plzni už přes 10 let, přesněji od roku 1842, jedinečný zlatý ležák Pilsner Urquell. A úředníci Hlavního celního úřadu, který v budově Nové celnice na náměstí Republiky sídlil od roku 1885, možná po obědě pili právě tento nepřekonatelný ležák – tak jako vy.

Celnice patří mezi první Kolkovny. Najdete v ní vše, co do Kolkoven patří. Prvotřídní služby, jedinečnou gastronomii, a hlavně plzeňský ležák. Na čepu dostanete i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Celnice.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kolkovnu Celnice jsme na obědové menu navštívili poprvé - losos a znojemská, opravdu skvělé jídlo, poctivá porce, rychlá obsluha s úsměvem, za nekuřáckou restauraci musím vždy pochválit. Pivo jako vždy skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé prostředí, trošku hlučné ve večerech, spíše taková moderní hospoda ovšem s naprosto vynikajícím jídlem (a masem především) za přijatelnou cenu, ráda se se vracím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO