Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 513x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Celnice

V době, kdy pražští stavitelé začali s výstavbou budovy určené původně pro skladiště státních finančních úřadů, vařili sládci v Plzni už přes 10 let, přesněji od roku 1842, jedinečný zlatý ležák Pilsner Urquell. A úředníci Hlavního celního úřadu, který v budově Nové celnice na náměstí Republiky sídlil od roku 1885, možná po obědě pili právě tento nepřekonatelný ležák – tak jako vy.

Celnice patří mezi první Kolkovny. Najdete v ní vše, co do Kolkoven patří. Prvotřídní služby, jedinečnou gastronomii, a hlavně plzeňský ležák. Na čepu dostanete i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Celnice.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Přišli jsme s přáteli k vám poobědvat a tak jsme byli spokojeni, že jsme zůstali na odpolední kafíčko se sladkostí, pozdější další ledové kafíčko, mezitím si pánové dopřávali pivečko a gin. Domů se nám nechtělo, děti nám tam nebrečely a tak z toho byla ještě večeře a další popíjení. V 23 hodin jsme si řekli, že by jsme také měli jít "bydet" Zuzana Knotová
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Väldigt snabb service. Kyparen rekommenderade både vin och mat som matchade fint. Vällagad mat och snabb service. Rekommenderar att boka bord då restaurangen är väldigt populär.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO