Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 667x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Budějovická

Když člověk stojí na Budějovickém náměstí a rozhlédne se kolem sebe, vidí jen výškové budovy, moderní architekturu a kanceláře. Trianon je jedním z takových objektů. Ovšem v jeho přízemí se nachází Kolkovna, místo, kde na vás dýchne nádherný kontrast moderní doby a starých časů.

Kolkovna Budějovická představuje kouzelná vrátka, kterými se dostanete z rušného 21. století do poklidného období první republiky. Jídelní lístek nabízí tradiční českou kuchyni, pochoutky k pivu, saláty a vybrané speciality světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Budějovická a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení s vsazením jako vždy na jistotu, že si člověk pochutná na dobrém pivu i jídle. Milá obsluha, příjemné prostředí, jen na někoho může být až přílišně hlučné, protože se jedná o větší místnost se spoustou stolů, takže na rande asi nic moc, ale pro posezení s přáteli ideální :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Výborná poloha restaurace - metro a autobusy do různých směrů, ale samotný interiér příliš veliký a příliš hlučný. Pivo skvělé, jídlo výborné, nabídka jídel vhodná do tohoto typu "pivní restaurace".
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace je na metru. Bohužel tím je i hodně plná a hlučná. Jídlo i pití výborné a personál ochotný a nevtíravý. Na zábavu dobrý,ale na jednání ne. Výběr jídel je pestrý a pivo výborné i nealko.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO