Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 472x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Budějovická

Když člověk stojí na Budějovickém náměstí a rozhlédne se kolem sebe, vidí jen výškové budovy, moderní architekturu a kanceláře. Trianon je jedním z takových objektů. Ovšem v jeho přízemí se nachází Kolkovna, místo, kde na vás dýchne nádherný kontrast moderní doby a starých časů.

Kolkovna Budějovická představuje kouzelná vrátka, kterými se dostanete z rušného 21. století do poklidného období první republiky. Jídelní lístek nabízí tradiční českou kuchyni, pochoutky k pivu, saláty a vybrané speciality světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Zavítejte do Kolkovny Budějovická a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Česka exkluzivní klasika s pěknou prezentací. Skvělé buřty na pivě, netradiční a velmi chutné králičí řízečky a vinikající crème brulée. Obsluha svižná, avšak trochu anonymní. Kolkovna nikdy nezklame.
Restaurace Kolkovna Budějovická
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jednoduše skvělé! Prostředí velmi příjemné, na to, kolik restaurace pojme lidí, není vůbec hlučná, personál všímavý, rychlý a příjemný a to jídlo... Exkluzivní! Velký výběr bezlepkových pokrmů a Kolkovna Wings nejlepší, co jsem kdy jedla. Neodolatelné!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO