Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 301x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Argentinská

Kolkovna Argentinská, první holešovická restaurace konceptu Kolkovna – Pilsner Urquell Original Restaurant, nabízí atmosféru poctivé české restaurace se vším, co k ní patří. Na čepu mají kromě tankového ležáku Pilsner Urquell také tmavého Velkopopovického Kozla.  

Kolkovna Argentinská našla své ideální místo v novém, moderním kancelářském komplexu ArtGen, který stejně jako restaurace pulsuje životem a energií a představuje ideální místo pro odpočinek a relax u výborného jídla a pití. Jídelní lístek nabízí klasickou českou kuchyni v moderním pojetí, pochoutky k pivu a vybrané speciality světové kuchyně. Zavítejte do Kolkovny Argentinská. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostor pro zlepšení... Profesionalita personálu, méně soli v jídle, teplejší jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si trhanou slepici v polévce, kančí kýtu se šípkovou omáčkou s jeřabinami a perníkovým knedlíkem, hovězí tatarák a kachnu a vše bylo výborné. Obsluha milá, rychlá. Co se týká interiéru, tak já raději preferuji polstrované posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO