Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 236x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Argentinská

Kolkovna Argentinská, první holešovická restaurace konceptu Kolkovna – Pilsner Urquell Original Restaurant, nabízí atmosféru poctivé české restaurace se vším, co k ní patří. Na čepu mají kromě tankového ležáku Pilsner Urquell také tmavého Velkopopovického Kozla.  

Kolkovna Argentinská našla své ideální místo v novém, moderním kancelářském komplexu ArtGen, který stejně jako restaurace pulsuje životem a energií a představuje ideální místo pro odpočinek a relax u výborného jídla a pití. Jídelní lístek nabízí klasickou českou kuchyni v moderním pojetí, pochoutky k pivu a vybrané speciality světové kuchyně. Zavítejte do Kolkovny Argentinská. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická plzeňka. Pivo dobré, občas pod míru. Restaurace je prakticky schovaná v jádru bloku domů. Uvnitř je "rozdělen" prostor pro kuřáky a nekuřáky. Osobně si vždy vybírám prostor pro nekuřáky. Mají vynikají gulášovou polévku, na lístku figurují osvědčené české tradiční speciality.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Personál byl nepříjemný. Celou dobu jsem měl pocit, že obsluze překážím v zábavě. Není kde zaparkovat, kouřit se tam nedá, nabídka bez doporučení. Jídlo bylo ovšem vynikající. Velmi chutné. Bohužel předkrm přinesli spolu s hlavním jídlem a ještě se snažili poučovat, že když si to objednáme najednou, tak to taky najednou přinesou. Prostředí připomíná fast food, ale to je tou nesmyslnou moderní budovou. Venku se povalují odpadky, staré lyže s ptačími klecemi, ale to je možná nějaké umělecké dílo, protože naproti je nějaká umělecká galerie. V okolí je pusto. Jídlo ovšem rozhodně doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO