Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 324x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Argentinská

Kolkovna Argentinská, první holešovická restaurace konceptu Kolkovna – Pilsner Urquell Original Restaurant, nabízí atmosféru poctivé české restaurace se vším, co k ní patří. Na čepu mají kromě tankového ležáku Pilsner Urquell také tmavého Velkopopovického Kozla.  

Kolkovna Argentinská našla své ideální místo v novém, moderním kancelářském komplexu ArtGen, který stejně jako restaurace pulsuje životem a energií a představuje ideální místo pro odpočinek a relax u výborného jídla a pití. Jídelní lístek nabízí klasickou českou kuchyni v moderním pojetí, pochoutky k pivu a vybrané speciality světové kuchyně. Zavítejte do Kolkovny Argentinská. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí příjemné, jídlo vynikající a obsluha pozorná, ale nevtíravá. Velmi příjemně strávený čas s přáteli a dobrým jídlem a pitím.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kolkovnu v Argentinské jsem vyzkoušel poprvé a rezervace na večer je určitě třeba. V některých částech může být hluk, škoda, že v interiéru nejsou nějaké tlumící prvky - akustická řešení do interiéru. Zeleninových "lasagní" (vlastně naskládaná zelenina), které jsem vybral, není velká porce, ale zasytí, personál příjemný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO