Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 217x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Argentinská

Kolkovna Argentinská, první holešovická restaurace konceptu Kolkovna – Pilsner Urquell Original Restaurant, nabízí atmosféru poctivé české restaurace se vším, co k ní patří. Na čepu mají kromě tankového ležáku Pilsner Urquell také tmavého Velkopopovického Kozla.  

Kolkovna Argentinská našla své ideální místo v novém, moderním kancelářském komplexu ArtGen, který stejně jako restaurace pulsuje životem a energií a představuje ideální místo pro odpočinek a relax u výborného jídla a pití. Jídelní lístek nabízí klasickou českou kuchyni v moderním pojetí, pochoutky k pivu a vybrané speciality světové kuchyně. Zavítejte do Kolkovny Argentinská. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Personál standardní, příjemný, prostředí odpovídající kolkovně, pivko výborné, občas nedošlo...ale to se stává, jídlo super. Večeře za dvě stovky a vážně chutná, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je příjemně vzdušná, takže jsme se i ve větší skupince dobře slyšeli. Objednala jsem si hovězí líčka na červeném víně. Masa byl jeden velký kus, nikoliv kousky. Nebylo tedy tak křehké, jak dobře připravená líčka bývají a navíc uvnitř trochu studené. Omáčka a kaše mi ale chutnaly, takže jen trochu zapracovat na mase.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo dobré, vynikající pečená žebra, Pivo správně vychlazené, obsluha milá. Doporučuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO