Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 310x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kolkovna Argentinská

Kolkovna Argentinská, první holešovická restaurace konceptu Kolkovna – Pilsner Urquell Original Restaurant, nabízí atmosféru poctivé české restaurace se vším, co k ní patří. Na čepu mají kromě tankového ležáku Pilsner Urquell také tmavého Velkopopovického Kozla.  

Kolkovna Argentinská našla své ideální místo v novém, moderním kancelářském komplexu ArtGen, který stejně jako restaurace pulsuje životem a energií a představuje ideální místo pro odpočinek a relax u výborného jídla a pití. Jídelní lístek nabízí klasickou českou kuchyni v moderním pojetí, pochoutky k pivu a vybrané speciality světové kuchyně. Zavítejte do Kolkovny Argentinská. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemně a užitečně strávený půlden s přáteli. Jídlo jako vždy výborné, obsluha milá, pivo správně ošetřené. . Akorát ho nestačili nosit, ale to nakonec úplně nevadilo, přece jen, byla to 12-ka :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Poprvé jsme nebyli spokojeni s jídlem - u burgeru se obsluha nezeptala, jak má být propečený, a následně byl téměř rare, což bych si nikdy neobjednala. Zbytek návštěvy byl celkem v pořádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Všechno bylo v pohodě, ale jakmile jsem oznámil, že platíme, rázem personál ztratil zájem a trvalo asi 20 min., než jsem mohl vytáhnout peněženku - sory jako...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO