Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koliba U Tří králů

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Po delší době jsme s opět navštívili Kolibu - za 5 let nezměnili jídelní lístek - zda je to správná volba nechám na posouzení každého jednotlivce. Musím pochválit a byl jsem výsocně spokojen s předkrmem v podobě sádla se škvarky s červenou cibuli. Sedí to k pivu a rázu restaurace jak prdel na hrnec a jsou výtečné. Jako lehčí chod jsme zvolili candáta se špenátem a brambory rosti - zde už to bylo horší. Candát jako obvykle vysušený na padrť , špenát a placičky průměr - v této restauraci asi však neočekáváte top rybu. A abych jen nehanil - tatarák k pivu mě tady naopak jeste nezklamal. Kdo chce českou a slovenskou klasiku - doporučuji. Pustit se však do okrajových vod jídelního lístku znamená s jistotou přinejmenším rozladěnost. Katastrofou je však personál - z původního od založení restaurace nezůstal snad nikdo, nový se snaží o určitou profesionalitu - ne, že ne. Nicméně se neubránite dojmu, že jim prostě " něco" nevěříte. Dlouhé čekání na jidlo se i při poloprázdné restauraci zde stalo už standardem. Prostředí hezké, tahle stodola uprostřed panelových domů má pro mě pořád své kouzlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice doporučuji, hezké prostředí s dobrým vlastním pivem. A cena taky v celku pěkná si myslim. Za 400 Kč nálož grilovaných křidýlek a žeber s výbornou pšeničnou 13-tkou. Za mě super.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V Prostějově jednoznačně jeden z nejoblíbenějších podniků, soudě tak alespoň podle návštěvnosti. Daní za to je hodně hlučná, hektická a frenetická atmosféra, kde pro nějaké romantické chvilky není místo. Obsluha rychlá, ale povrchní. Jídlo dobré, ale ne výjimečné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva proběhla v pořádku. Prostredi hezké, i když dost rušno, ale to je asi v sobotu večer normalni.Jídlo bylo dobré. Višňové pivo nezklamalo.Zase se někdy vrátíme.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Po delší době zklamání: polévka se studenými knedlicky, guláš jen "vlažný", 40 min čekání na jídlo, dalších 10 na ohlášené placeni... úsměvy personálu nemůžou zahladit, ze kdyz je plno, nestíhá se tady. Velká škoda.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace je opravdu krásná kde dominantou uprostřed jsou velká kachlová kamna. K jídlu se pak nabízí klasická česká a slovenska kuchyně. Chuťově dobré, ale není to nic extra co jinde nedostanete. Z čeho jsme byli zklamaní, tak personál, který nestíhal na place ani v kuchyni a na jidlo se muselo čekat více jak třičtvrtě hodiny.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná rustikální koliba s vlastním pivovarem, velmi příjemná a pohodová obsluha. Denní nabídka skýtá výběr z českých jídel, hlavně pak valašské kuchyně (proč valašské na Hané?), a to za hubičku. Také nabídka stálého menu je za velmi zajímavé ceny a vybere s něj opravdu každý. Restauraci Koliba U tří králů doporučuji všem hladovým i dobrého jídla chtivým návštěvníkům Prostějova.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO