Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koliba U Tří králů

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V Prostějově jednoznačně jeden z nejoblíbenějších podniků, soudě tak alespoň podle návštěvnosti. Daní za to je hodně hlučná, hektická a frenetická atmosféra, kde pro nějaké romantické chvilky není místo. Obsluha rychlá, ale povrchní. Jídlo dobré, ale ne výjimečné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva proběhla v pořádku. Prostredi hezké, i když dost rušno, ale to je asi v sobotu večer normalni.Jídlo bylo dobré. Višňové pivo nezklamalo.Zase se někdy vrátíme.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Po delší době zklamání: polévka se studenými knedlicky, guláš jen "vlažný", 40 min čekání na jídlo, dalších 10 na ohlášené placeni... úsměvy personálu nemůžou zahladit, ze kdyz je plno, nestíhá se tady. Velká škoda.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace je opravdu krásná kde dominantou uprostřed jsou velká kachlová kamna. K jídlu se pak nabízí klasická česká a slovenska kuchyně. Chuťově dobré, ale není to nic extra co jinde nedostanete. Z čeho jsme byli zklamaní, tak personál, který nestíhal na place ani v kuchyni a na jidlo se muselo čekat více jak třičtvrtě hodiny.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná rustikální koliba s vlastním pivovarem, velmi příjemná a pohodová obsluha. Denní nabídka skýtá výběr z českých jídel, hlavně pak valašské kuchyně (proč valašské na Hané?), a to za hubičku. Také nabídka stálého menu je za velmi zajímavé ceny a vybere s něj opravdu každý. Restauraci Koliba U tří králů doporučuji všem hladovým i dobrého jídla chtivým návštěvníkům Prostějova.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Resturaci U Tří králů jsem objevili díky aplikaci Restu při naší návštěvě Prostějova. Mile nás překvapil bohatý jidelní lístek, možnost posezení venku i speciální nabídka hamburgerů.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO