Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koliba U Tří králů

Restaurace s pivovarem ve valašském stylu, k dispozici je i bowling.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Po delší době jsme s opět navštívili Kolibu - za 5 let nezměnili jídelní lístek - zda je to správná volba nechám na posouzení každého jednotlivce. Musím pochválit a byl jsem výsocně spokojen s předkrmem v podobě sádla se škvarky s červenou cibuli. Sedí to k pivu a rázu restaurace jak prdel na hrnec a jsou výtečné. Jako lehčí chod jsme zvolili candáta se špenátem a brambory rosti - zde už to bylo horší. Candát jako obvykle vysušený na padrť , špenát a placičky průměr - v této restauraci asi však neočekáváte top rybu. A abych jen nehanil - tatarák k pivu mě tady naopak jeste nezklamal. Kdo chce českou a slovenskou klasiku - doporučuji. Pustit se však do okrajových vod jídelního lístku znamená s jistotou přinejmenším rozladěnost. Katastrofou je však personál - z původního od založení restaurace nezůstal snad nikdo, nový se snaží o určitou profesionalitu - ne, že ne. Nicméně se neubránite dojmu, že jim prostě " něco" nevěříte. Dlouhé čekání na jidlo se i při poloprázdné restauraci zde stalo už standardem. Prostředí hezké, tahle stodola uprostřed panelových domů má pro mě pořád své kouzlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice doporučuji, hezké prostředí s dobrým vlastním pivem. A cena taky v celku pěkná si myslim. Za 400 Kč nálož grilovaných křidýlek a žeber s výbornou pšeničnou 13-tkou. Za mě super.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO