Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Koliba u Elišky

Restaurace Koliba u Elišky se nachází hned vedle centrálního parkoviště na Karlštejně. Původně myslivecká Koliba postavená v roce 1981 prošla v roce 2005 důkladnou rekonstrukcí a byla přebudována na stylovou restauraci v rytířském stylu. Nabízí 140 míst na zahradě a 220 míst u stolu ve třech stylových saloncích. V hlavním šenku se nachází velký krb. V nabídce je ochutnávka karlštejnských i jiných vín. Pro skupiny je možné uspořádat oběd i večeři s historickým šermem nebo v dobových krojích. Prostory jsou také vhodné k uspořádání svatební hostiny, podnikového večírku, slavnostního rautu nebo oslavy.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Jídlo přímo hnusné květák tvrdý gumový smrděl připáleným tukem, brambory posypané třemi tvrdými proužky porku-jídlo se nadalo jíst musela jsem ho vrátit, přítel dostal za cenu 180kč na talíři koulející krokety a kousek masa na talíř jsem koukala jak blázen , malá měla ptáčky ze kterých jí dva dny bolelo břicho - tak nevím, ale stále se najdou restaurace kde to nechápou!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Restaurace na dobrém místě hned u parkoviště a prázdná restaurace...to jsou jediná pozitiva.. Obsluha si nás všimla za 15min a bylo vidět že asi obtežujeme. Jidlo: polévka s játrovými knedlíčky-vodová bez chuti a 3 malé koupené knedlíčky. Hovězí guláš -omáčka se škraloupem ale chuťově docela šla, knedlíky kupované a oschlé. Být to závodní kuchyně tak docela dobré ale jinak podprůměr a za ceny cca 160kc za jídlo. Nedoporučuji

 • Uživatelská fotka z Koliba u Elišky
David Bušek
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Matěj Drábek
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba