Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Koliba Praha

Restaurace Koliba je vyhlášená výbornou českou a slovenskou kuchyní, unikátním dřevěným interiérem a kouzelnou atmosférou. Každý pátek a sobotu tady zábavu rozjíždí pravá lidová cimbálovka. „Hosté se u nás musí cítit jako na báječné návštěvě, ze které se nikomu nechce odejít.“

Staročeská kachna, živáňská pečeně, svíčková nebo úžasné halušky, které se zdejší kuchaři učili vařit v Košicích. V menu Koliby najdete to nejlepší z české a slovenské kuchyně. 

Specialitou restaurace je příprava jídel na otevřeném ohni, při které můžete sledovat mistra kuchaře přímo při práci. Milovníci vína jistě ocení dobře zásobený sklep. Koliba se navíc pyšní působivým interiérem s vysokými trámovými stropy a krásným výhledem na Prahu a Pražský hrad.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkový dojem celkem slušný, obsluha sice zdvořilá a ochotná, leč poněkud profesionálně chladná, jídlo bylo dobré, ale žádná exploze omamných zážitků pro chuťové pohárky se také nekonala ( a navíc teplota pokrmů v okamžiku, kdy nám byly přineseny, už byla spíše vlažně teplá, i když ještě přijatelná). Přes tyto drobné výhrady můžeme návštěvu doporučit, zvlášť pro ty, kdo rádi tradiční česko-slovenskou kuchyni i prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je výjimečná hlavně svým výhledem na Prahu je vidět celá Praha včetně Hradčan.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídelní lístek je v této restauraci velmi lákavý a já jsem si vybral noky s houbovou omáčkou. Jídlo bylo velmi, velmi dobré. Restauraci doporučuji a rádi ji někdy znovu navštívíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO