Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koliba na statku

Stylová restaurace Koliba na statku je zajímavá především svou stavbou a umístěním. V blízkosti restaurace je okrasný park školního statku, drobno chov, stáje a kolbiště. Pohodu, klid a příjemné posezení u rozpáleného krbu doplňuje výtečná kuchyně a milá obsluha. Místo je vhodné k uspořádání rodinných oslav, firemních večírků, pohřebních hostin či jiných výjimečných událostí. Kapacita restaurace je 40 míst. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Kolibě jsme vždy spokojeni. Svijany pivo-světlé i tmavé je výborné a k tomu na zakousnutí např. chléb se škvarkovou pomazánkou- to nemá chybu.Rezervace přes Restu bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá a usměvavá obsluha, skvělé pivko a na zakousnutí hranolky do kornoutku za lidovou cenu 25 Kč. A opravdu "mňamka" jsou cibulové kroužky. Ale pozor- v neděli otevřeno pouze do 20h.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi vkusné prostřední ve venkovském stylu, nyní v období velikonoc na stolech živé květiny s kuřátky-moc milé . Svijanský máz-světlé pivo a Svijanská kněžna -tmavé pivo bylo excelentní s pěnou jak smetana- dobře načepované. K tomu jako bonus výborná škvarková pomazánka. Určitě přijdeme znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO