Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koliba na statku

Stylová restaurace Koliba na statku je zajímavá především svou stavbou a umístěním. V blízkosti restaurace je okrasný park školního statku, drobno chov, stáje a kolbiště. Pohodu, klid a příjemné posezení u rozpáleného krbu doplňuje výtečná kuchyně a milá obsluha. Místo je vhodné k uspořádání rodinných oslav, firemních večírků, pohřebních hostin či jiných výjimečných událostí. Kapacita restaurace je 40 míst. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Kolibě jsme vždy spokojeni. Svijany pivo-světlé i tmavé je výborné a k tomu na zakousnutí např. chléb se škvarkovou pomazánkou- to nemá chybu.Rezervace přes Restu bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá a usměvavá obsluha, skvělé pivko a na zakousnutí hranolky do kornoutku za lidovou cenu 25 Kč. A opravdu "mňamka" jsou cibulové kroužky. Ale pozor- v neděli otevřeno pouze do 20h.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi vkusné prostřední ve venkovském stylu, nyní v období velikonoc na stolech živé květiny s kuřátky-moc milé . Svijanský máz-světlé pivo a Svijanská kněžna -tmavé pivo bylo excelentní s pěnou jak smetana- dobře načepované. K tomu jako bonus výborná škvarková pomazánka. Určitě přijdeme znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO