Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kohout NA VÍNĚ

Art wine restaurant Kohout NA VÍNĚ disponuje více než 200 druhy vín z celého světa s primárním zaměřením na vína naturální. Principem kuchyně je sezónnost a kvalita použitých surovin. Specialitou restaurace je samozřejmě kohout, jehož konkrétní úprava vždy odráží aktuální náladu, um a nápady kuchařského týmu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kohout na víně je pravda velmi originální. Prostředí - zejména křesílka a vystavené police s vínem krásné. Ochutnal jsem jejich netradiční úpravu kohouta na víně s kokosem (jiná nebyla k dispozici). Jídlo bylo upraveno do menších "taštiček". Po pravdě řečeno mám z návštěvy této restaurace rozporuplné pocity. Je poznat, že kuchař umí a skutečně si s jídlem hraje. Z druhé strany je jídlo poměrně drahé (což nemusí v zásadě vadit - pokud dostanete vše podle vašich představ), porce jsou menší a připadá mi, že se restaurace až moc snaží o originalitu za každou cenu. Byl jsem zde dříve na denním menu a jídlo bylo "méně extravagantní" a skvělé i za o něco vyšší cenu. Nejsem si, ale jistý jestli bych sem pozval nějakou vzácnou návštěvu na poměrně malou porci "kohouta" s kokosem. Spíš ne. Píšu to jen pro zamyšlení. Pokud koncept velké originality až bych řekl extravagance funguje - tak Vám přeji hodně štěstí a ať se Vám daří. Jedná se nepochybně o zajímavý podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili v rámci pracovního oběda na doporučení a realita předčila naše očekávání, obával jsem se přílišné strojenosti, ale obsluha byla veskrze profesionální a poplatná příjemnému prostředí. Všechny chody z denní nabídky excelentní. Pro příští návštěvu Brna jasná volba.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO