Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kohout na víně

Kohout na víně je stylová rodinná restaurace a bar v Brně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velka spokojenost. Vynikajici pomer cena vykon. Navic vysoka uroven servisu je standard, coz ne vzdy plati. Sem se nemusite bat pozvat ani drahou polovicku, ani obchodniho partnera.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za me velka pochvala a naproste nadseni. Navsteva teto restaurace je zazitek, ktery nema obdoby! Vynikajici jidlo, krasne prostredi a hlavne skvela obsluha. Jednoznacne doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
KDE A JAK SE NEJLÉPE ROZKOHOUTÍTE. Slovník spisovné češtiny formuluje význam slovesa KOHOUTIT SE jako alternativní výraz a expresivní opis pro: zlobit se, durdit se, čepýřit se. Garantuji Vám, že v našem případě nešlo o žádné kohoutí zápasy, žádné negativní emoce - tož první dvě alternativy škrtněte. My jsme se čepýřili v naprosté pohodě a za laskavého dohledu obsluhy restaurantu. Energeticky jsme se zásobili vínem rubínové barvy, sluníčkově zlatou polévkou z dýně hokaido, podzimem provoněnou panenkou s hlívou ústřičnou. Doporučujeme všem!
Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně Restaurace Kohout na víně
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO