Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kohout NA VÍNĚ

Art wine restaurant Kohout NA VÍNĚ disponuje více než 200 druhy vín z celého světa s primárním zaměřením na vína naturální. Principem kuchyně je sezónnost a kvalita použitých surovin. Specialitou restaurace je samozřejmě kohout, jehož konkrétní úprava vždy odráží aktuální náladu, um a nápady kuchařského týmu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
ROZKOHOUTĚNÝ BERÁNKU, ZAHREJ TO ZNOVA aneb CHŘESTOVÁ EXTÁZE. Velikonoce jsou o smrti, ať chceme nebo ne. O to víc je skvělé slavit ŽIVOT, radovat se v každém okamžiku. A je lépe smát se, než pobrekávat, i když snadnější to není. Ocením roztomilé drobnosti: mne potěšil ubrousek k očištění rukou, rozesmál mne srandovní, na piáně posazený, čokoládou vonící beránek, jehož hlavičku ozdobil kohoutí hřebínek. Seriózně: chřestové delikatesy á la KOHOUT NA VÍNĚ byly tak originální a chuťově vydařené, že jsem jen stěží odolávala nutkání požádat o další porci toho samého; zbytek zdravého rozumu udržel moji vášeň pro chřest(ění) na uzdě. Vínkem v bio kvalitě jsme vůbec nešetřili, když jsem pak restaurant opouštěla, zdálo se, jako by celý svět omládl, rozjařil se a zazelenal se – fotografie Mahenova divadla je toho jednoznačným důkazem.
Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ Restaurace Kohout NA VÍNĚ
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
První návštěvu restaurace hodnotíme jako velmi pozitivní. Byly tam sice v sobotu večer jen dva obsazené stoly, což působilo trochu smutně, ale velmi příjemná domácí atmosféra to překonala. Kladně hodnotím také stěnu se spousty vín, takže si je můžete v klidu sami prohlédnout a vybrat si přímo. Nicméně obsluha to vše zvládala na výbornou, doporučení vína v pořádku. Pokud bych chtěl být detailista, tak korek jsem nedostal ke kontrole případného zápachu a láhev vína nezůstávala na našem stole, ale měli jsme jí za sebou na očích. Zvolili jsme degustační menu, započaté jednoduchým, ale přesto vynikajícím amuse bouche v podobě vejce vařeného na 70° se špekovou pěnou. Nic tak geniálně jednoduchého jsem dlouho nejedl. Nezklamaly ani další chody menu, dančí hřbet bylo možná nejlepší masové jídlo, co jsem kdy jedl, krásně medium, mnohem lepší než jakékoli hovězí. Digestive byla vinná pálenka, což jsme zvolili hlavně ze zvědavosti, velmi lahodné, ovšem dosti silné. Ochutnali jsme tedy spoustu nových chutí, ale i známých v nevšední podobě. Dokonalý večer podtrhly i ceny, jelikož 560 Kč za degustační menu o 5 chodech je velmi solidní a odpovídající cena, v Brně jsou totiž podniky mnohdy i s horší kvalitou a jsou předražené. Rozhodně už teď plánujeme další návštěvu :)
Restaurace Kohout NA VÍNĚ
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO