Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

21 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 11. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Restaurace Kohout NA VÍNĚ

Vlastní rozvoz

http://www.kohout-na-vine.cz/


Art wine restaurant Kohout NA VÍNĚ disponuje více než 200 druhy vín
z celého světa s primárním zaměřením na vína naturální. Principem kuchyně je sezónnost a kvalita použitých surovin. Specialitou restaurace je samozřejmě kohout, jehož konkrétní úprava vždy odráží aktuální náladu, um a nápady kuchařského týmu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Co ke Kohoutovi na VÍNĚ? Chválit a rozplývat se nad jídlem? To dělám pokaždé, a nejinak by tomu bylo dnes. Hravé, kreativní menu. Zajímavé kombinace chutí, nápadité servírování, skvělá obsluha, inu sami můžete posoudit z fotek. Pokud něco vypíchnout, tak kombinace mušlí sv. Jakuba s vanilkovou tatarkou a kaviárem. Neméně zajímavé byly, a hravé i další pokrmy. Pro mne dnes nastala jedna novinka, a to že podzimní počasí mne donutilo poprvé usednout do restaurace, nikoliv na zahrádku. Takže k novému zážitku mohu říct že interier je příjemný, stylový a přehledný. Celkově tedy Kohout bodoval na plné čáře, a já si skvěle pochutnal. Za mne VYNIKAJÍCÍ. Prostě jedna z TOP restauraci v Brně (alespoň pro mne) Účet 1155 Kč, placeno 1250 Kč.

  • Uživatelská fotka z Kohout NA VÍNĚ
  • Uživatelská fotka z Kohout NA VÍNĚ
  • Uživatelská fotka z Kohout NA VÍNĚ
  • Uživatelská fotka z Kohout NA VÍNĚ
  • +2
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba