Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Koh-i-Noor Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Milá obsluha, číšník byl ochoten poradit, vysvětlil a provedl nás jídelníčkem. Dostali jsme skvělé, chutné jídlo o přiměřené porci. Nicméně prostředí s LED-day-light ostrým světlem (jedno dokonce blikalo) si myslím není dobré volba do restaurace. Kuchař by mohl jídla připravovat rychleji (čekali jsme >35 min a to jsme byli v restauraci sami), přestože argumentují, že jídlo je čerstvé - kuchař má mít dostatečné přípravy a nenechat hosty čekat. Pokud tohle zlepší, bude to další skvělá indická restaurace v Praze.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mockrát děkujeme za úžasně strávený večer. Obsluha všímavá, prostředí krásné, jídlo výborné a obrovské porce. Za mě nejlepší indická restaurace v Praze !
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám velmi líbilo. Obsluha byla velice příjemná a ochotná, a porce dostatečně veliké (se dvěma hlavními jídly a jedním předkrmem jsme si ani ve dvou nedokázali poradit, a museli jsme si část nechat zabalit s sebou domů :)). Jídlo jako takové bylo dobré, určitě doporučuji zvolit spíše z vegetariánské nabídky (jídla jsou autentičtější) a hlavně musíte ochutnat jejich mango lassi!
Koh-i-Noor Restaurant
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Katastrofa... Už nikdy víc!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO