Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace KOGO Slovanský Dům

V restauraci KOGO vás očekává mimořádná italská kuchyně a s láskou a mistrně připravená jídla z těch nejčerstvějších a nejlepších přísad. Ať už hledáte ideální místo pro obchodní setkání, přátelské posezení u prvotřídního jídla, příležitost pro romantickou večeři ve dvou nebo jen perfektní jídelní zážitek pro vás samotného, restaurace KOGO se bude těšit na váš příchod... a samozřejmě i na Vaši příští návštěvu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ideální místo na pracovní oběd v centru Prahy. Výborně zde vaří a ještě nás ani jednou nezklamali. Šéf si vždy pochutná na skvelém jídle a k pracovní schůzce mají i klidné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, milé posezení, vstřícný personál, který poradí. Na pracovní jednání ideální restaurace v centru Prahy. Děkujeme, rádi doporučujeme a opět k Vám zavítáme.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO