Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kočičí kavárna

Přehled hodnocení
94% celkově
89% personál
96% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zákusky i teplé nápoje mňamka. Více jsme nestihli vyzkoušet. Kočičáci skvělí, překvapili, že k nám chodili i sami od sebe :-) Co ale kazilo dojem - matky s neposlušnými dětmi, které kočky spíš odháněly, a to i od nás, věčně nám drkaly do stolu a zkrátka rušily. Děti mám ráda, ale od tohoto zážitku se hlásím ke skupině lidí "děti do kávárny nepatří". Co si ale budem povídat, ono to není jen o těch dětech, jako spíš o jejich matkách, které zrovna v tomto případě řádění dětí totálně ignorovaly. Myslím, že i pro kočičky by bylo méně dětí (nebo žádné děti) v kavárně menším stresem. Kavárnu určitě navštívím znovu. Odpoledne bylo plno, doporučuji rezervaci.
Kočičí kavárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V kavárně se nam moc líbilo. Prostředí velice útulné a kočky všude kam se podíváš. Dvě kočičky se s námi přišly pomazlit. Je to parádní odreagování. Doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a uklidňující kočičí atmosféra.
Kočičí kavárna Kočičí kavárna
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V kavárně je příjemně a místní hvězdy (kočky) dokáží občas zabavit. Když mají ale spací náladu, což polovina během naší návštěvy měla, tak jsou milé a rády se nechají pohladit nebo podrbat za ouškem.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pán, co nás obsluhloval říkal, že nebyla vůbec třeba rezervace :) kávičky byly ok, dezert taky. Jen nás trochu zklamala polévka, která chutnala jak z pytlíku :/ ale vzhledem k tomu, že sestra miluje kočky tak byl stejně celkový dojem super! Všude samé kočky, byla jak v ráji :)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pokud máte rádi kočky, toto místo je jistě pro vás. Prostředí je moc hezké a čisté, moc se mi líbí interiér, hezké židličky, detaily atd. Dvorek sice působil trochu špinavějším dojmem, ale zase tam bylo více koček, které i dováděly, takže měl člověk i divadlo. Rozhodně se není třeba bát, že by vám kočky snědly jídlo, většinou zůstávaly na zemi, pár si jich sedlo do klína, jen některé se nechaly hladit více. Co se týče kávy, ta mi moc nechutnala, měla jsem kapučíno a přišlo mi, jako bych pila hlavně vodu, která rátce prošla kávou. Limonáda zase byla trochu přeslazená. Levandulová makronka mi ale moc chutnala, sice tak příjemné "nekřupla" a byla trošku více navlhlá, ale chuť byla moc dobrá. Za přostředí, kočičky a levandulovou makronku dávám jedničku, kafíčko a ostatní dortíčky mě moc nenadchly.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO