Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kočičí kavárna

Jste-li milovníky zvířat a koček obzvlášť, nechte se pozvat do tak trochu jiné - kočičí kavárny. V útulném prostředí a hřejivé společnosti mnoha měkounkých tlapek si vychutnáte voňavou kávu Nespresso, domácí limonády, polévky jako od babičky, čerstvé panini i lahodné dortíky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pán, co nás obsluhloval říkal, že nebyla vůbec třeba rezervace :) kávičky byly ok, dezert taky. Jen nás trochu zklamala polévka, která chutnala jak z pytlíku :/ ale vzhledem k tomu, že sestra miluje kočky tak byl stejně celkový dojem super! Všude samé kočky, byla jak v ráji :)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pokud máte rádi kočky, toto místo je jistě pro vás. Prostředí je moc hezké a čisté, moc se mi líbí interiér, hezké židličky, detaily atd. Dvorek sice působil trochu špinavějším dojmem, ale zase tam bylo více koček, které i dováděly, takže měl člověk i divadlo. Rozhodně se není třeba bát, že by vám kočky snědly jídlo, většinou zůstávaly na zemi, pár si jich sedlo do klína, jen některé se nechaly hladit více. Co se týče kávy, ta mi moc nechutnala, měla jsem kapučíno a přišlo mi, jako bych pila hlavně vodu, která rátce prošla kávou. Limonáda zase byla trochu přeslazená. Levandulová makronka mi ale moc chutnala, sice tak příjemné "nekřupla" a byla trošku více navlhlá, ale chuť byla moc dobrá. Za přostředí, kočičky a levandulovou makronku dávám jedničku, kafíčko a ostatní dortíčky mě moc nenadchly.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO