Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kočičí kavárna

Jste-li milovníky zvířat a koček obzvlášť, nechte se pozvat do tak trochu jiné - kočičí kavárny. V útulném prostředí a hřejivé společnosti mnoha měkounkých tlapek si vychutnáte voňavou kávu Nespresso, domácí limonády, polévky jako od babičky, čerstvé panini i lahodné dortíky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zákusky i teplé nápoje mňamka. Více jsme nestihli vyzkoušet. Kočičáci skvělí, překvapili, že k nám chodili i sami od sebe :-) Co ale kazilo dojem - matky s neposlušnými dětmi, které kočky spíš odháněly, a to i od nás, věčně nám drkaly do stolu a zkrátka rušily. Děti mám ráda, ale od tohoto zážitku se hlásím ke skupině lidí "děti do kávárny nepatří". Co si ale budem povídat, ono to není jen o těch dětech, jako spíš o jejich matkách, které zrovna v tomto případě řádění dětí totálně ignorovaly. Myslím, že i pro kočičky by bylo méně dětí (nebo žádné děti) v kavárně menším stresem. Kavárnu určitě navštívím znovu. Odpoledne bylo plno, doporučuji rezervaci.
Kočičí kavárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V kavárně se nam moc líbilo. Prostředí velice útulné a kočky všude kam se podíváš. Dvě kočičky se s námi přišly pomazlit. Je to parádní odreagování. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO