Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kočár z Vídně

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem rádi nejen kvůli příjemnému, klidnému prostředí amilému personálu, ale hlavně kvůli jídlu. Šéfkuchař a majitel pan Jaroslav opravdu umí. Jeho plíčky na smetaně, sýrové špecle a vídeňskou polévku nedostanete nikde jinde v Praze.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází přímo u Karlova mostu a pro ty co ji chtějí najít na první pokus je lepší se podívat do navigace. Jídlo je dobré, doporučuji klasickou pokévku s játrovými knedlíčky a celestýnskými nudlemi. Klasikou je také telecí víděský řízek a "octový" bramborový salát. Za ochutnání stojí i Beuschel(český "pajšl"). Oproti tomu co dělala moje babička, byla v tom z "kočáru" hodně smetany. Nabídka vín je klasická, my jsme zvolili i v tomto případě klasiku, Grüner Veltliner VOC z Dolního Rakouska.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Oslavovali jsme narozeniny jednoho z nás a protože máme rádi rakouskou kuchyni a tento podnik, zašli jsme sem. Výborný hovězí vývar. Pak plíčky na smetaně, grilovaný candát a smažený ementál, to vše zapité Radlerem a bílým vínem byly znamenité, stejně jako ristretto po obědě. Milá, přátelská a profesionální obsluha v této restauraci je strandart.
Restaurace Kočár z Vídně
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tak trochu očekávání předčilo skutečnost. Všechny recenze výborné, chválící, těšil jsem se na tradiční kuchyni rakouska uherska. Prostředí mi přišlo trochu studené, neosobní, možná tím, že restaurace byla spíše méně než více obsazená. Nejlepším zážitkem bylo jídlo, které naplnilo očekávání a to je i hlavní důvod do budoucna proč se vrátit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pro ty kdo mají rádi rakouskou kuchyni je tento podnik vyplněným snem. Kuřecí paličky s medem a pravý smažený ementál s brusinkami a vídeňským salátem chutnaly výborně. Oběd jsme zakončili "kaiserschmarrnem", - trhanou omeletou se švestkovým pýré a moc jsme si pochutnali. Zkuste to také...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ty, kteří touží po dobrém a poctivém jídle, tato restaurace nikdy nezklame. Jejich vývar a česnečka jsou prvotřídní a i sulc a halušky chutnají výborně. Obsluha milá, vstřícná, profesionální a nevtíravá. Oása dobrého a poctivého pohostinství v džungli mnoha restaurací na Malé Straně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Máme tuto restauraci velice rádi, chodíme sem dvakrát až třikrát do měsíce. Dnes byla výborná krémová česnečka, ještě navíc doladěná pravou šlehačkou a krutóny. Pak jsme si objednali domácí (!) sýrové špecle s výbornou omáčkou a zelaným salátkem. Kdo má rád rakouskou kuchyni, která je tak trochu víc elegantnější než ta naše. ten si zde pochutná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V příjemném prostředí s efektivní a milou obsluhou pana Petra a jeho kolegy jsme vychutnávali um pana Jaroslava. Na jeho kreacích je vidět nejen jeho talent ale i to, že strávil 10 let ve Vídni a proto může prezentovat autentická rakouská jídla. Moje paní řekla, že omáčka k vídeňské roštěné je přímo famózní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Šéfkuchař pan Jaroslav opravdu ví, co dělá. Jeho autentická C u. K kuchyně je výborná. Měli jsme polévku "Kočího fiakru", perfektně usmažená telecí játra s neodolatelným vídeňským bramborovým salátem (jako od mé rakouské babičky), palačinku s mákem a "Kaiserschmarn" - trhanec s domácí švestkovou omáčkou. A k tomu Prosecco a pěnivý Radler. To všechno umocněno perfektní obsluhou slečny Michaely a pana Petra. Pro milovníky rakouské kuchyně - velmi podobné té naší - je to gastronimický ráj. A mimo toho je tam moc příjemné posezení.
Restaurace Kočár z Vídně
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO