Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kočár z Vídně

Přehled hodnocení
88% celkově
93% personál
82% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se nachází přímo u Karlova mostu a pro ty co ji chtějí najít na první pokus je lepší se podívat do navigace. Jídlo je dobré, doporučuji klasickou pokévku s játrovými knedlíčky a celestýnskými nudlemi. Klasikou je také telecí víděský řízek a "octový" bramborový salát. Za ochutnání stojí i Beuschel(český "pajšl"). Oproti tomu co dělala moje babička, byla v tom z "kočáru" hodně smetany. Nabídka vín je klasická, my jsme zvolili i v tomto případě klasiku, Grüner Veltliner VOC z Dolního Rakouska.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Oslavovali jsme narozeniny jednoho z nás a protože máme rádi rakouskou kuchyni a tento podnik, zašli jsme sem. Výborný hovězí vývar. Pak plíčky na smetaně, grilovaný candát a smažený ementál, to vše zapité Radlerem a bílým vínem byly znamenité, stejně jako ristretto po obědě. Milá, přátelská a profesionální obsluha v této restauraci je strandart.
Restaurace Kočár z Vídně
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tak trochu očekávání předčilo skutečnost. Všechny recenze výborné, chválící, těšil jsem se na tradiční kuchyni rakouska uherska. Prostředí mi přišlo trochu studené, neosobní, možná tím, že restaurace byla spíše méně než více obsazená. Nejlepším zážitkem bylo jídlo, které naplnilo očekávání a to je i hlavní důvod do budoucna proč se vrátit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pro ty kdo mají rádi rakouskou kuchyni je tento podnik vyplněným snem. Kuřecí paličky s medem a pravý smažený ementál s brusinkami a vídeňským salátem chutnaly výborně. Oběd jsme zakončili "kaiserschmarrnem", - trhanou omeletou se švestkovým pýré a moc jsme si pochutnali. Zkuste to také...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ty, kteří touží po dobrém a poctivém jídle, tato restaurace nikdy nezklame. Jejich vývar a česnečka jsou prvotřídní a i sulc a halušky chutnají výborně. Obsluha milá, vstřícná, profesionální a nevtíravá. Oása dobrého a poctivého pohostinství v džungli mnoha restaurací na Malé Straně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Máme tuto restauraci velice rádi, chodíme sem dvakrát až třikrát do měsíce. Dnes byla výborná krémová česnečka, ještě navíc doladěná pravou šlehačkou a krutóny. Pak jsme si objednali domácí (!) sýrové špecle s výbornou omáčkou a zelaným salátkem. Kdo má rád rakouskou kuchyni, která je tak trochu víc elegantnější než ta naše. ten si zde pochutná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V příjemném prostředí s efektivní a milou obsluhou pana Petra a jeho kolegy jsme vychutnávali um pana Jaroslava. Na jeho kreacích je vidět nejen jeho talent ale i to, že strávil 10 let ve Vídni a proto může prezentovat autentická rakouská jídla. Moje paní řekla, že omáčka k vídeňské roštěné je přímo famózní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Šéfkuchař pan Jaroslav opravdu ví, co dělá. Jeho autentická C u. K kuchyně je výborná. Měli jsme polévku "Kočího fiakru", perfektně usmažená telecí játra s neodolatelným vídeňským bramborovým salátem (jako od mé rakouské babičky), palačinku s mákem a "Kaiserschmarn" - trhanec s domácí švestkovou omáčkou. A k tomu Prosecco a pěnivý Radler. To všechno umocněno perfektní obsluhou slečny Michaely a pana Petra. Pro milovníky rakouské kuchyně - velmi podobné té naší - je to gastronimický ráj. A mimo toho je tam moc příjemné posezení.
Restaurace Kočár z Vídně
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tato restaurace schoulená pod jedním obloukem Karlova mostu nabízí mimo exkluzivního prostředí i autentické rakouské pokrmy a nápoje. Objednali jsme si smažený telecí řízek s báječným vídeňským bramborovým salátem (jako od mé babičky) a plíčky na smataně s karlovarským knedlíkem. Tohle už jsme neměl skoro deset let. Naše obsluha, pan Michal, nejen že byl přívětivý, ochotný a trpělivý, ale dokonce nám doporučil k jídlu nápje, které se k němu lépe než ty, které jsme si původně chtěli vybrat. Pokud máte rádi C.K. tradiční pokrmy, toto tje místo pro vás. Přijdeme brzy znovu.
Restaurace Kočár z Vídně Restaurace Kočár z Vídně Restaurace Kočár z Vídně Restaurace Kočár z Vídně
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO