Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kočár z Vídně

Je libo pravý vídeňský řízek či Sacher dort? Nemusíte až do Vídně, stačí se vydat na Malou Stranu. V prostorách saského dvora přímo pod Karlovým mostem si můžete vychutnat originální rakouskou kuchyni spolu s výběrem nejlepších rakouských vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Máme tuto restauraci velice rádi, chodíme sem dvakrát až třikrát do měsíce. Dnes byla výborná krémová česnečka, ještě navíc doladěná pravou šlehačkou a krutóny. Pak jsme si objednali domácí (!) sýrové špecle s výbornou omáčkou a zelaným salátkem. Kdo má rád rakouskou kuchyni, která je tak trochu víc elegantnější než ta naše. ten si zde pochutná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V příjemném prostředí s efektivní a milou obsluhou pana Petra a jeho kolegy jsme vychutnávali um pana Jaroslava. Na jeho kreacích je vidět nejen jeho talent ale i to, že strávil 10 let ve Vídni a proto může prezentovat autentická rakouská jídla. Moje paní řekla, že omáčka k vídeňské roštěné je přímo famózní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Šéfkuchař pan Jaroslav opravdu ví, co dělá. Jeho autentická C u. K kuchyně je výborná. Měli jsme polévku "Kočího fiakru", perfektně usmažená telecí játra s neodolatelným vídeňským bramborovým salátem (jako od mé rakouské babičky), palačinku s mákem a "Kaiserschmarn" - trhanec s domácí švestkovou omáčkou. A k tomu Prosecco a pěnivý Radler. To všechno umocněno perfektní obsluhou slečny Michaely a pana Petra. Pro milovníky rakouské kuchyně - velmi podobné té naší - je to gastronimický ráj. A mimo toho je tam moc příjemné posezení.
Restaurace Kočár z Vídně
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO