20 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace KOBE RESTAURANT Centrum Chodov Praha

V restauraci Kobe dělají jedny z nejlepších steaků v Praze. Ochutnáte tu exkluzivní maso Kobe, které znalci považují za nejkvalitnější hovězí na světě. Na své si přijdou i milovníci sushi nebo rybích specialit. Čeká vás příjemné designové prostředí a dokonalý servis.

Vyhlášené steaky připravují z masa ze čtyř výjimečných chovů. Oblíbené jsou speciality z mladých jehňat chovaných na  českých horských lukách a pastvinách nebo z kukuřičných kuřat z francouzských farem v oblasti Pays de la Loire.

Největší specialitou je výběr pokrmů z unikátního druhu hovězího masa Kobe z plemene Wagyu. Tihle býčci jsou už od  malička rozmazlovaní. Užívají si pravidelné masáže, česání a dokonce je občas napájí pivem, saké nebo koňakem.

Zobrazit více
  • +14

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Měli jsme vepřové gyozy, které byly výborné. Stejně tak mix z grillu pro dva byl úžasný. Žebra se krásně rozpadala bez použití síly, malé steaky byly štavnaté a chutné a burger přesně padl do ruky. Jediné negativum, že v menu je kukuřičný klas a dostali jsme kukuřici už oloupanou zvlášt, ale to je maličkost. Prostředí uvnitř je fajn, ale stále je to v obchodním centru, takže je to troch hlučné, ale pokud chcete něco víc intimního tak lepší volba bude jiná KOBE lokace, která není v OC. Stejně obsluha byla výborná. Poradila s vínem, starala se, celkově příjmený nadstandard. Celkově doporučuji pokud chcete restauraci s nadstandard, ale pořád v přijatelné cenové kategorii. Celkově za předkrm, hlavní jídlo, pití, víno jsme tam nechali asi 1500 za dva což mi přijde ok.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace