Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Knajpa Restaurant & Pub (Mánes)

Polední menu české a mezinárodní kuchyně nabízíme ve čtyřech variantách za 89,- Kč. Restaurant & Pub Knajpa je nově otevřená restaurace v Praze. Restaurace se nachází v centru Prahy, v Londýnské ulici na Vinohradech. Kromě obvyklé nabídky jídel, salátu a dezertů jsou naší doménou pečená a grilovaná masa, ke kterým podáváme výborně ošetřené plzeňské nebo velkopopovické pivo.

Pro milovníky vína máme zásoby výborného vína které nám dodávají Vinné sklepy Lechovice patřící k tradičním výrobcům kvalitních přírodních vín ve Znojemské vinařské podoblasti.

Uspořádáme společenské a firemní party, obchodní setkání, konference, prezentace, svatby, promoce, oslavy narozenin nebo setkání přátel či spolužáků. Využijte příjemné prostory restaurace Knajpa, rezervujte si včas termín. Kompletní servis!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO