Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Neobyčejný Klubar Pavlač


Pavlač je klub a bar s letní terasou, dvěma podlažími, kulečníkovou hernou se stolním fotbalem a salónkem pro výstavy. Nechybí vkusná hudba, zajímavé pití, skvělá kuchyně a silná káva. Právě zde vzniklo několik zajímavých projektů jako např. Filmový klub Frýdek-Místek, hudební a divadelní přehlídka Sweetsen fest. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy personál trochu zpomalenější a zhulený, ale Bernard moc dobrý jako obvykle. Na můj vkus až moc zakouřeno. Po dvou hodinách už mě dost štípaly oči, takže odsávání asi moc vyřešené nemají.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Klub Pavlač vám zajistí příjemné posezení v útulném prostředí stylového klubu, kde snad chybí jedině saxofonista dokreslující atmosféru trochou jazzu. Bohatý výběr pivních skvostů, čepovaný Bernard, nasvícená terasa k vychutnání kuřáckých specialit. Ideální místo, pokud hledáte odpolední nebo i pozdní večerní únik z městského ruchu, chlazený půllitr, kulečník..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO